2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب عروس وپسرم هوس کباب تابه ای کردند شوهرم مخالف بود برای شوهرم مرغ گذاشتم برای عروس گلم وپسرم کباب تابه ای .......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
دیشب غذایی ک پسرم دوست نداشت داشتیم  امروز ناهار باید جبران کنم 😩😩😩😩😩😩😩 وهنوز نمیدونم& ...

هر غذایی که پسرت روخوشحال میکنه درست کن

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2728

انواع غذاها 

قورمه سبزی 

قیمه 

ماکارونی 

سیب زمینی با تخم مرغ اب پز 

ساندویج مرغ 

کتلت 

کوکو 

یتیمچه 

املت 

آش 

عدسی 

لوبیا پلو . عدس پلو . 

دمی گوجه 

و..... 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
قورمه سبزی

برای دخترت صلوات می فرستم .

منم تجربه داشتم از دست دادن فرزند البته سقط بود ولی سخت بود.

البته بگم حال وهوام رو عوض کردم فراموش کردم.تو هم یه کاری کن فراموش کنی

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
ما ترکای شیرازی گوشت گوسفندی رو سرخ میکنیم با نمک و فلفل و زرد چوبه و پیاز برنجم ابکش میکنیم گوشتو م ...

خوشمزس ؟ 

نوش جونتون

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

باقالی پلو با گوشت

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
لوبیا پلو یا کباب تابه ای ببینم کدوم حال دارم 

لوببا پلوتو چطوری درست میکنی ؟ 

اگه وقت داری بگو البته 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
درودبرشماکه هوای عروس رو دارین😊

هرکسی که پسرش براش عزیزه این رو بدون باش که عروس ش عزیزتر میشه چون انتخاب پسرته وعشق پسرت 

درغیر اینصورت پسرت عزیز نیست وداریم ادای دوست داشتن ش رو درمیاریم 

2706