2726

میخوام حتمااا خودم سالن بزنم و نمیخوام درصدی با کسی کار کنم. میخوام صاحب سالن خودم باشم. و یک ارایشگر معروف شم.

یکی به من بگه لطفا مرحله به مرحله باید چیکار کنم؟ 

هییییچ اطلاعی ندارم. اول باید برم اموزشگاه؟ امتحاناش کتبی هس یا عملی؟ چن ماه طول میکشه؟ ینی چی اصلااا؟؟؟ چه جوریاس؟ ینی مثل مدرسه است؟  بعد اموزشگاه باید کجا برم؟ امورشگاه چن تا مدرک میده بهم؟ ینی دیپلوم و لیسانس داره؟ ینی چی؟😭😭😭😭😭

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

نه عزیزم 

دیپلم و لیسانس نداره 

اول میری اموزشگاه 

برای کوتاهی مدرک میگیری 

برای پوست 

برای میکاپ و...هرکدوم مدرک جدا و خاصِ خودشونو دارن؛

بعدش که همه رو گرفتی میتونی سالن بزنی 

ولی اوایل درصدی کارکن بابقیه ک کاملا حرفه ای بشی بعدش سالنتو بزن 

چون ارایشگری یکم طول میکشه تا کاملا حرفه ای بشه و اگه مستقیم بری سالن بزنی ریسکش بالاس.‌

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو اموزشگاه 7 تا مدرک اصلی رو بگیر 

بعد دیگه خودت میفهمی چکار باید کرد

دوست من 3 سالم رفت ترکیه دوره دید 

الان ارایشگاه معمولی داره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
شما اول به من بگو تحصیلات خودتون در چه حده؟   دیپلوووم دارید اصلا ؟    

اره پارسال دیپلوم تجربی گرفتم.

نه عزیزم  دیپلم و لیسانس نداره  اول میری اموزشگاه  برای کوتاهی مدرک میگیری  ...

هزینه و زمان این که بتونم این 7تا مدرک رو بگیرم چقد میشه؟

هزینه و زمان این که بتونم این 7تا مدرک رو بگیرم چقد میشه؟

دقیق نمیدونم هزینشو واسه هردوره یکی دوسال پیش حداقل ۱ تومن بود(بستگی ب شهرتون هم داره!)

زمانش هم اموزشگاها معمولا الکی یاد میدن😅😅

ازاین لحاظ وقت زیادی نمیبره 

خودت باید سلیقه بخرج بدی حوصله کنی و بری دوره های مختلف تو شهرهای مختلف ک حرفه ای بشی 

زیاد نمیشه رو اموزشگاها حساب کرد برای حرفه ای شدن!

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2706