2703
2553
عنوان

برم یا بمونم وبرای ادامه زندگیم بجنگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 62 پست
اتفاقا بخاطر صلاح اونام که شده جدا شدن ایده بدی نیست عزیزم بچه ای که دائما تو خونه ای باشه که توش جن ...

گفتم هر وقت به صلاح اونهاست باید جدا شد، گفتم دیگه، خوب نخوندی، خودم بچه طلاقم خوب چشیدم، حرف من کامل بود، مجدد بخون

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

شوهرم خرجی خونه رو میده اما مثلا براخرید کردنای من ی خورده باید زور بگم

دعوا راه بندازم ک بده

همشم میگ موجودیم کمه

من واقعا درکش کردم ولی دیگ تحملم کم شده

همش خودنو بادوستام مقایسه میکنم ک اوناچقدی راحت خرج میکتن ومن برای ی تیشرت ک میخوام بخرم کلی حسرت میخورم

بهش گفتم بزار کار کنم پشتم نبود گف من باهرکاری موافق نیستم حز زبانکده زدن

پیگیری کردیم دس دست کرد باز نشدپول جور نکرد واسم ک نتونستم مجوز بگیرم

حالا بحث اصلی ما دیروزه دیروز گ بحث کردیم بخانوادن گفتم ک مامدتیه بحث میکنیم

دیروز شوهرم چندتاچک منو زد وبهم گف تواین  سال من کم نزاشتم برات

دکتر بردمت

دعانویس زردمت

تواین سه ماه ک نبردمت دکتر روانپزشک نمیخواستم روحیتو ببازی ک افسرده ای

نمیخواستم به قرص وابسته شی

بهش گفتم من بخانوادم میگم رفتارت بامن اینطوریه

بهم گفت خانوادت حتی ی سراغی نگرفتن ازت

همه مردم میدونن ازبس خونه هرکسی رفتیم حالت بدشد

همه میدونن مریضی وبرات کم نزاشتم(اینجاغیر مستقیم فهموند بهم ک مردم حق میدن بهم ک زن بگیرم)

همه میدونن ک من به تورسیدم وتوهمه چی کنارت بودم

من اینجا حس حقارت کردم ک گفت همه میدونن مریضی

خواهر بزرگم ک پیشش بودم وبهتون گفتم اذیتم میکرد_باز دیشب قضیه روفهمید اخه من جم کردم ک برم ودخترامو بزارم مادربزرگشون نزاشت

مدرشوهرمو خبرکرد اومد ثحبت کرد باهام ک نرو(ی مدت پیش بامدرشوهرم صحبت کردم وگله کردم شوهرم گف اگ راست میگی بروخونه بابان گله کن چون میدونن مقصری)

اینجا همه لطف وخوبی من درنظرش هیچه_____حالا خواهرم وپسرش  ک درحکم برادرم بود وباهم بزرگ شدیم بهم گف دختراتو بزار وبروخونه بابات حدود دوماهی گوشیتو خاموش کن 

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و تواین مدت هم برای ازمون وکالت وارشدت تلاشتو بکن.قبول شدی وشوهرت ادم شد درس میخونی وبرمیگردی سر زندگی نشد هم جدامیشی ودرس برات دلخوشی میشه(بگم ک ماروستایی هستیم ومن ازبین بچه های اونجافقط دانشگاه رفتم اولین دختریم ک رفتم دانشگاه)

حالا امروز یعنی باید بگفته ی اونا دخترامو بزارم وبرم

اونا ری  بریز زندگیمو فعمیدن دیگه ومیخوان ک برم خونه بابام

مشکل اینجاست شوهرم براش عادی شده کتک زدن وتحقیر وفحش دادن به من_ومدتیه تاجند رو توخودش میریزه ونمیاو سمتم وبهانش کاره .کار دارم ..ذخنم درگیره ..

گفتم هر وقت به صلاح اونهاست باید جدا شد، گفتم دیگه، خوب نخوندی، خودم بچه طلاقم خوب چشیدم، حرف من کام ...

ادامشوگذاشتم 

2720
خوب این ک چیزی نیست ..درست میشه همه تو زندگیامون اینطوری میشیم ب روزای سخت که تو خونه پدری داشتی فکر ...

خب این مانع رفتن من به خونه پدریم میشه...چون اونا خیلی عصبی هستن ومدام بحث وجنگ

واقعا نمیتونم تحملشون کنم

ازطرفی میخوام شوهرمو بااینکار تهدید کنم(دوسال پیش سر مسیله طلا قهر کردم باشوهرم وداداشم گف نباید برگردی خونه وشدیدا کتکم زد بگم ک خانوادم حرف منطقی سرشون نمیشه=====اینجا من بایو بسازم باشوهرم  وبااین مشکل ناراحتیم کناربیام وتحمل کنم ک شوهرم پشت گوش میندازه منو و قید ازمون وکالت و...روبزنم وبشینم توخونه زندگی کنم

یابجنگم برای ازمونم وبخونم قبول شم وبتونم همسرمو مطیع خودم کنم یانشد جدابشم ومستقل وازاد زندگی کنم

اگه دلیلش برای جدایی موجه باشه میتونه حضانت بچه هارو بگیره بعدشم بابایی که حالا نمیدونم دلیل اینکه ا ...

ادامشو گزاشتم 

بهتر از اینه که زندگیشو راحت از دست بده و در اختیار یکی دیگه بذاره بدون هیچ تلاشی و بعدها پشیمون بشه ...

ادامشو گزاشتم بخونین

2714
اه یعنی چی که میگید نخونده بخاطر بچه هات میگم بمون و پدرت در بیاد 😒😒 یعنی چون بچه داره دیگه نباید ...

بیا ادامشو بخون ونظرتو بگو

من نمیفهمم چرا سر هر چیزی با خانواده ت مشورت میکنی

اونا اصلا صلاحیت مشورت ندارن

خودت پست دو تا مونده به اخرت میشه اگه اشتباه نکنم رو برو بخون، هی اونا گفتن اینجور کن اونا گفتن اونجور کن

ببخشیدا اگه اونا صلاح شما رو میدونستن، اگه به فکر شما بودن اگه دلسوز شما بودن اون همه بلا سرت نمیاوردن، قشنگ معلومه حالیشون نیست که بهت میگن درس برات دلخوشی میشه، بله میشه اما نه برای یک مادر که ممکن بخاطر طلاق از بچه هاش جدا بیفته

حالام به جای مشورت با اونا که اصلا در حدش نیستن برو پیص مشاور، برو روانشناس، شاید واقعا اسیب روحی دیدی، شاید واقعا نیاز به کمک داری، والبته همسرت، اونم نیاز داره یه نفر در موردشرایط روحی وروانی یک خانم باهاش صحبت کنه

در کل شرایطتت طوری نیست که بخوای جدا بشی

اونایی که قدیمین میدونن من یه جاهایی اتفاقا به شدت توصیه میکنم خانما جدا شدن

اما مشکلات شما اصلا در حد فکر کردن به طلاق هم نیست عزیزم 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

عزیزم من فکر کردم شوهرت خیانتی چیزی کرده خدایی نکرده

ولی این مشکل اونقدرا هم حاد نیست که بخاطر بگی میخوام طلاق بگیرم 

میدونم داری اذیت میشی ولی یکم شوهرتو درک کن واقعا اینکه بخوای خرج یه خانواده رو تو ایران بچرخونی خیلی سخته 

شماهم نرو خونه بابات چون شوهرت همین جوریشم تو فشاره تازه بچه هاتم هستن بری خونه بابات خیلی سراغت رو نمیگیره و ازت سرد میشه تو خونت بمون ولی یه مدتی قهر کن و سر سنگین باش 

بیشتر دعواها بخاطر مشکلات مالی بود که خب تو هر خانواده ای هست 

وکالتت رو بگیر شاید یکم اذیت شی ولی خیلی به نفع تون هست 

در ضمن یه چیز دیگه وقتی با شوهرت دعوا میکنی یا بحثی پیش میاد سریع نرو به خانوادت بگو منظورم اینه که همه ی مشکلات زندگی مشترکت رو با خانواده هاتون در میون نذار 

پس فردا اجازه دخالت و تصمیم گیری هم به خودشون میدن و میشن صاحب اختیار زندگیتون

بشین زندگی کن مخصوصا دوتا گل دختر داری درکشون کن مگه خودت نمیگی از خونه تون فراری بودی به خاطر دعوا و بداخلاقی تو خونتون ، تو برا دخترات اینجوری نباش خونه رو گرم و صمیمی کن به خاطر دخترات کوتاه بیا و گذشت کن تا تو خونه آرامش باشه برا دخترات

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

جالبه شما هنوزم با طناب این خواهر و‌خانواده داغون تو چاه میخوای بری 

نمیگم شوهرت بی نظیر یا ایده آل هست اما خانواده خودت بدترن عزیزم 

عاقلانه تر تصمیم بگیر

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706