2726

دیروز عصر پدرش بردش سر کوچه تا یکم بازی کنه بچه های همسایه ها هم بیرون بودن حالا بااین وضع کرونا اصلا گوشش بدهکار نیست میره وامیسه کنار پنجره سروصدای بچه ها رومیشنوه وخودشونو می بینه میگه میخوام برم باهاشون بازی کنم یک سره جیغ وداد که بزار برم بیرون بااین وضع کرونا اصلا هم از سرش نمیوفته چیکارکنم،؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی دقیقا شرایطمون مث شماست... میایم خونه مامانم ویلاییه ی هفته ی هفته میمونیم. پسرم از پشت پتجره اشپزخونع نگا میکنه میگع اونا بزرگ شدن میرن بیرون من هنوز کوچولوئم نمیتونم برم؟!

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
آخی عزیزم واقعا بچه ها خیلی گناه دارن تقصیر نداره اون الان باید بچگی کنه از وسایل بازی تو خونه سرگرم ...

میدونی دیروز کلی اسباب بازی آوردم گفتم بریم حموم آب بازی کن بردمش حموم آب بازی کرد اومده بیرون باز میگه میخوام برم بیرون بازی کنم

بزار انقدر جیغ و گریه و 7ودزنی کنه تا خسته شه. چه معنا داره بچع بره تو محیط کوچه بازی کنه. و هزار تا حرف و رفتار بد یاد بگیره و تو این بیماری خدایی نکرده حتی یه سرما ساده بخوره ضعیف میشه. بزار گزیه کنه محل نده تا ببینه با گریه به خواستش نمیرسه. تا عادت کنه

روانشناسی کودک
الهی دقیقا شرایطمون مث شماست... میایم خونه مامانم ویلاییه ی هفته ی هفته میمونیم. پسرم از پشت پتجره ا ...

چند روز پیش 200_300 تومن اسباب بازی های دم دستی واسش سفارش دادم خوب بود باهم انتخاب کردیم تو سایت خوشحال شد. کلی کارتونرفتم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
عزیزم به خدا اشک تو چشمهام جمع شد خدا خودش کمک کنه

لعنت ب کرونا. لعنت ب همسایه نفهم ک تمام روز بچه 4 ساله رو ول میکنه زیر ساختمون ب امون خدا

2706