2733
2734

سلام

من پریروز لوبیا سفید خوردم که فقط ۶ ساعت خیس مونده بود

این دوروز شکمم فقط باد داشت

دیشب املت خوردم

موقع خواب حالت تهوع شدیدی داشتم

الانم حالت تهوع دارم و یه ذره دل پیجه

نگرانم از علایم کرونا باشه

اخه اثر لوبیا مگه میشه دوروز بمونه؟؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
عزیزم علایم گوراشی به تنهایی نیست اسهال به مدت ۴روز اب ریزش بینی تب کنارشه

ببخشید ببخشید ولی اسهال اصلا نیستم

اما واقعا اثر لوبیا دوروز میمونه توی روده؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من فقط با تهوع یه کمردرد ساده تستش مثبت شد درضمن پزشکش میگفت من هنوز دوبیماری کرونایی با یه علامت مشخص ندیدم

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2731
همسر من فقط با تهوع یه کمردرد ساده تستش مثبت شد درضمن پزشکش میگفت من هنوز دوبیماری کرونایی با یه علا ...

دو هفته پیش با یه فرد مشکوک به کرونا همسرم ارتباط داشته

و خودمونو قرنطینه کرده بودیم

خوشحال بودم دوره اش تموم شده و نگرفتیم

بیشتر نکرانیم ازاونه

همسر من فقط با تهوع یه کمردرد ساده تستش مثبت شد درضمن پزشکش میگفت من هنوز دوبیماری کرونایی با یه علا ...

ولی تو بیش از 60 درصد حس بویایی میره و بینی حالت زکام پیدا میکنه ینی تورم لایه مخاط بینی

ببخشید ببخشید ولی اسهال اصلا نیستم اما واقعا اثر لوبیا دوروز میمونه توی روده؟

اره شاید بهت نساخته گلم ولی بیشتر کسایی ک کرونا گرفتن تستشون مثبت شده علایمم خاصی نداشتن دورش رد کردن تموم شه پس نگران نباش 

2738
دو هفته پیش با یه فرد مشکوک به کرونا همسرم ارتباط داشته و خودمونو قرنطینه کرده بودیم خوشحال بودم د ...

اگر دوهفته گذشته مشکلی نیست درضمن علائم الان تا پنج شش روزه ظاهر میشه من با اینکه همسرم کرونا داشت با رعایت فاصله تستم منفی بود

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
اگر دوهفته گذشته مشکلی نیست درضمن علائم الان تا پنج شش روزه ظاهر میشه من با اینکه همسرم کرونا داشت ب ...

اره دیروز دقیقا میشد ۱۴ روز که گذشته و هیچ علائمی نه من نه همسرم نداشتیم

فقط من از دیشب اینطوری شدم مامانم میگه خود املت هم میتونه نفخ بیاره

وای استرس گرفتم بدتر شدم انگار

الان عسل و سیاهدونه خوردم حالت تهوع م خوب شد ولی دل پیچه خیلی ریزی دارم

چی بخورم بنظرتون؟

سلام عزیزم بالخره چی بود مشکلت؟ فهمیدی؟

هیچی دلپیچه ساده بود