2410
2553

خیلی به دعای شما احتیاج دارم ایشالا خدا به خودتونو خانوادتون سلامتی و دل خوش بده الهی آمین  یا رب العالمین🙏💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی هست ماشینتون؟ بزن دیوار.....میدونستی اگه جیزی فروختی دیگه تو این وضع نمیتونی بخری؟ کاش ماشینت نمی ...

پژو تاکسی فروش نمیره چون تاکسی زیاد خریدار نداره تو دیوار و شیپور گذاشتیم ولی فروش نمیره چکار کنم چاره ندارم ب پولش خیلی احتیاج دارم

2720
پژو تاکسی فروش نمیره چون تاکسی زیاد خریدار نداره تو دیوار و شیپور گذاشتیم ولی فروش نمیره چکار کنم چا ...

انشالاه که فروش میره ببرش در بنگاه ماشین یا بازار ماشین زودتر فروش میره

انشالاه که فروش میره ببرش در بنگاه ماشین یا بازار ماشین زودتر فروش میره

حاظریم بازم ده تومن از قیمتش کم کنیم فقط فروش بره😢چقدر من خون دل خوردم تا بخریم هیچ وقت اون روزا یادم نمیره 💔

پژو تاکسی فروش نمیره چون تاکسی زیاد خریدار نداره تو دیوار و شیپور گذاشتیم ولی فروش نمیره چکار کنم چا ...

بنظرم دعای فروش ماشین بگو انجام بدن واست ماهم دوسال پیش یه ماشین داشتیم کلا بدمشتری بود پدرمون دراومد بااینکه نو بود و قیمت خوب، پول دادم دعا انجام دادن  پیش یه معتبر کلی نذر و نیاز تا فروش رفت، البته حرف 2 سال پیشه ماشین قیمتش مناسب بود عین الان نبود 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
2714