2733
2734
عنوان

کمک کنید ...کی بچه دو تا سه سال داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش بازی میکنیم باباش من این خانم که میاد خونمون کمک والا اصلا خستگی ناپذیره ظهر ها هم نمیخوابه&nb ...

دختر منم اصلا ظهرها نمیخوابه همش در حال ریخت وپاشه وقتی من میخام بخوابم میگه نباید بخابی باید با من بازی کنی ولی شبا ساعت ٢میخوابه تا ١٠ صبح خوابش خیلی کمه وزنشم کمه یخاطر کم خوابیش

سلام عزیزم دخترمنم دوسال 6 ماهشه چندروز اینکارو میکرد منو میزد یا وسایلش رو پرت می‌کرد من جدی باها ...

والا ۳ نفر آدم هستیم همه باهاش بازی میکنیم ولی اصلا خستگی ناپذیره 😢

2731
دختر منم اصلا ظهرها نمیخوابه همش در حال ریخت وپاشه وقتی من میخام بخوابم میگه نباید بخابی باید با من ...

کم خوابی اسیب کبد و کلیه میاره و کمبود وزن و عدم ارامش اعصاب. خوابشو تنظیم کن خودتم راحت شی

روانشناسی کودک
ممنونم امتحان میکنم ...اصلا خسته نمیشه از صبح تا شب میگه بازی کنیم

دختر منم همینطور بود ... سری داستانهای می مینی فقط اومش میکرد...ببرش حمام بزار تو وان حسابی بازی کنه خسته بشه..اصلا با داد و بیداد خوب نمیشه لج می کنه و بدتر میشه...خدا به همه ما کمک کنه

دختر منم اصلا ظهرها نمیخوابه همش در حال ریخت وپاشه وقتی من میخام بخوابم میگه نباید بخابی باید با من ...

نه دختر من خوب میخوابه حدود ۹ یا ده شب تا ۸ صبح  ولی ظهرها اصلا گاهی بزور میخوابونیمش

کم خوابی اسیب کبد و کلیه میاره و کمبود وزن و عدم ارامش اعصاب. خوابشو تنظیم کن خودتم راحت شی

خیلی سعی میکنم تا حدی که همموون میخابیم همه لامپها رو خاموش میکنیم تا بخوابه خودمو میزنم بخواب میبنم هنوز داره تو تاریکی با عروسکاش بازی میکنه 

2738
خوب مگه حرف نمیزنه؟ ازش بپرس دقیقا مشکلشو

والا مغزمونو میخوره انقدر حرف میزنه ...همش میگه بازی کنیم بریم بیرون با بچه ها بازی کنیم دردش همش گردش و بازیه

والا ۳ نفر آدم هستیم همه باهاش بازی میکنیم ولی اصلا خستگی ناپذیره 😢

بله درسته انرژی شون زیاده

من ی تایمی رو میذارم با دخترم دوتایی آشپزی میکنیم

چون همش با هم تنهاییم(منم از خانواده م دورم و اینجا تنها زندگی میکنم و همسرم اکثرا شبا نیس ماموریته)سعی میکنم هرکاری میکنم اونم انجام بده

مثلا سیب زمینی نیدم ریز کنه بازی کنه یا کارای دیگ

منم پسرم سه سالشه .ی مدته خیلی عصبی و پرخاشگر شده وقتی دعواش میکنم بدتر میشه...دو روز پیش نشستم کلییی گریه گردم به خودم قول دادم تا جایی که میتونم دعواش نکنم..بیرون هم نمیبریمش قبلا ی شهربازی پارکی مهدکودکی جایی میرفت الان چی همش تو خونه  

خیلی سعی میکنم تا حدی که همموون میخابیم همه لامپها رو خاموش میکنیم تا بخوابه خودمو میزنم بخواب میبنم ...

باز خوبه بازی میکنه تنها تو تاریکی دختر من که اصلا تنها در حد ده دقیقه بازی میکنه ...ولی حد اقل باید شب زود بخوابه چون آسیب میبینه 🥺 خدا به هممون کمک کنه

بله درسته انرژی شون زیاده من ی تایمی رو میذارم با دخترم دوتایی آشپزی میکنیم چون همش با هم تنهاییم( ...

شما کجایی ؟ من راستش یکم خسته شدم و بی حوصله شاید دلیلش این باشه 😢 باید خودم رو عوض کنم

2706