2737
2734

life360 برنامه خوبيه ولي بايدبا رضايت دو طرف وصل بشه چون نوتيف مياد ميفهمه بالاخره

عمري دگر ببايد بعد از وفات مارا                                                              كاين عمر طي نموديم اندر اميدواري
life360 برنامه خوبيه ولي بايدبا رضايت دو طرف وصل بشه چون نوتيف مياد ميفهمه بالاخره

نوتیف چیه عریز؟من خیلی سردرنمیارم . اخه وقتی بارضایت دوطرف باشه که دیگه ردیاب نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی اگه گف منم بلاک ببینم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2728
نوتیف چیه عریز؟من خیلی سردرنمیارم . اخه وقتی بارضایت دوطرف باشه که دیگه ردیاب نمیشه

ببين نميشه بهش گفت ردياب  بيشتر يه برنامه خانوادگيه شما و طرف مقابل برنامه رو نصب ميكنين بعد هرجا شما باشين اون ميفهمه هرجا اون باشه شما ميتونين همون لحظه روگوشيتون ببينين

بالاخره يه اپليكيشن رو گوشي طرف مقابل وصل شده كه ميبيندش نوتيفم كه ميگم مثلا شارژ گوشي شما اگه زير ١٠درصد بشه رو گوشي اون طرف يه پيام مياد كه شارژ گوشي دوستتون داره تموم ميشه بهش ياداوري كنين شارژش كنه 

عمري دگر ببايد بعد از وفات مارا                                                              كاين عمر طي نموديم اندر اميدواري

البته ميتوني تو ستينگ گوشي نوتيفشو قطع كني ولي اخرش اپليكيشنو ميبينه

2738
2706