2726
عنوان

خرید سکه

235 بازدید | 12 پست

خانما من ۲۰ تومن پول گذاشته بودم کنار هر روز داره سکه و طلا گرون میشه بنظرتون برم بخرم از یه طرف میگم خوب وقتی همه هجوم بیارن برای خرید روز به روز وضع بدتر میشه بعد میگم من یه نفر با ۲۰ تومن که نمیتونم اقتصاد درست کنم حالا اگر برم سکه بخرم بنظرتون گرون میشه یا ارزون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بنظرم سرمایه گذاری کنید تو بورس راستی همسرتون چطوره خوب شدن؟

همسرم هنوز تو قرنطینه ست هفته ی بعد باید مجددا سی تی اسکن بده خیلی دعا کنید همه چیز درست بشه بیاد پیشمون بچه هام خیلی غصه میخورن 

2728

تا جایی که من یادمه چیزی تو این مملکت پایین نیومده هیچوقت.

به امید ارزونی نباشی بهتره.

یه چیزی میشه صد تومن از ده تومن ما تعجب میکنیم.بعدش میشه نود و نه تومن میگیم آخیش ارزون شد.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

اره عزیزم...هر روز صبح که بیدار میشی...اون ۲۰تومنت داره بی ارزش تر میشه...برو سکه بخر که ارزش پولت از دست نره

افتصادو ما بدبخت بیچاره ها نمیتونیم درست کنیم..ماها با اینکار فقط جلوی فقیرتر شدنمون رو میگیریم

مرسی که به یادم بودید 

عزیزم خواهش میکنم ان شالله خوب خوب میشن براشون اگه میتونین ۷۰مرتبه سوره حمد ۴۱مرتبه ایت الکرسی بخونین زودتر خوب بشن وبیان پیشتون منم دعاگوهستم همسرمنم گرفت ولی خداروشکر خوب شد نگران نباش درمورد طلاهم بگم میگن بازم گرونترمیشه ولی اگه یکم مطالعه کنید وسهام های خوب مثل بانک ها وفولاد وپتروشیمی بخرین تو درازمدت سودخوبی می کنید عزیزم که هم باعث تورم نمیشه هم به اقتصادکمک میکنه  

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من