2726
عنوان

به شوهرم پیام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 5343 بازدید | 134 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

همون که گفتم خواهر برو دنبالش نمیگم برو که التماس کنی طلاقت نده برو تا بفهمی دنیا دست کیه برو تا ذات پلیدشان برات رو بشه برو که بعد جدایی در حسرتش نمونی که چی شد برو که بعدش بتونی برا خودت شاد زندگی کنی و بدونی که اون لیاقت تورا نداشته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

عزیزم من که خیلی گفتم برگردو اینا قبول نکرد.الان توو این ده روز برم حضوری حرف بزنم؟نمیگه آویزونی؟من که نمیتونم برم تو این مدت اونجا دنبال کسی بگردم و ماجراجویی کنم.چون خودمم شاغلم

عزیزم من که خیلی گفتم برگردو اینا قبول نکرد.الان توو این ده روز برم حضوری حرف بزنم؟نمیگه آویزونی؟من ...

نمیگم برو حرف بزن میگم برو تعقیبش کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون که گفتم خواهر برو دنبالش نمیگم برو که التماس کنی طلاقت نده برو تا بفهمی دنیا دست کیه برو تا ذات ...

نه ببین همینکه از فداکاریام گذشت بدذاتی کرد.ولی گول خورد.من در هر صورت ازش دلخورم.ولی میترسم رفتنم برای اینکه بگم بیا زندگی کنیم بدتر بشه

ای بابا.

شوهرت که همشهریه ماست

اصفهانیه دیگه؟؟چند سالشه؟

اون دختره چند سالشه و کجا تو کدوم بیمارستان اشنا شدن؟

شما سن ومدرکت چیه؟

پاشو بیا اینجا زیرو بم کارشو درار.

عزیزم دخترای اصفهانی زرنگن تو مخ زدن.ما خودمون چند مدته اومدیم یکی از شهرستانای اصفهان.

من خودمم از خود اصفهان خواستگار داشتم ولی بابام قبول نکرد

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نه ببین همینکه از فداکاریام گذشت بدذاتی کرد.ولی گول خورد.من در هر صورت ازش دلخورم.ولی میترسم رفتنم ب ...

نه نه دیگه بهش نگو بیا زندگی کنیم چون دیگه یک ساله دلش با کسی دیگه هست من برا آرامش دل خودت دارم میگم من میگم برو که نگه ببخشید ببخشید خر بود نفهمید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا. شوهرت که همشهریه ماست اصفهانیه دیگه؟؟چند سالشه؟ اون دختره چند سالشه و کجا تو کدوم بیمارس ...

خیلی بابات کار خوبی کرده.اره ماشاا...سروزبون دارن کاری که بخوانو انجام میدن.وای همه اینارو بگم که لو میرم😂 من ۳۰ اون ۳۲...دختره رزیدنت.شوهر هم رزیدنت

2706