2726

اینجا شهر ما به دلیل کرونا شرایط ندارم پسرمو ببریم دکتر اگه با دکتری کسی که می‌فهمه در ارتباطی میشه خواهش کنم ازتون که عکس از پسرم که دیروز با ضربه محکم خورد به در و فقط یه ۱۰دقیقه گریه کرد بعدش عادیه عادیه عادی بود اما میترسم میگم یه موقع چیزیش نشه کمکم میکنی؟ ن بالا آورد ن خون اومد از جای دیگر ن اصلا اما دیشب تا صبح بیدار بودم دلم مثل سیرو سرکه میجوشه

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگ باد نکنه یا بالا نیاره چیزی نیس ولی اگ نیاز ب رکتر داش حتما ببرین دیگ کرونا انقدم وحشتناک نیس اگ ...

۲ سالشه نمیشه اصلا الانم روستای خونه مادرمم 

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗
بله

خوب پس خوب میدونی وقتی برا بچت مشکلی پیش میاد دوس داری بدترش سر خودت بیاد اما بچت طوریش نشه 

من دیشب مردم 😔

خوب پس خوب میدونی وقتی برا بچت مشکلی پیش میاد دوس داری بدترش سر خودت بیاد اما بچت طوریش نشه  م ...

بله میدونم وواکنشت طبیعی هست نگران نباش اگه خدانکرده چیزی بود بایددیشب واکنش نشون میداد چیزی نیست 

پس ماسک اصن نزار براش ولی چیز ترسناکی نیس اون ضربه معمولا تو تصادف اینا پیش میاد با در و دیوار خوردن ...

بیا ببین عکسشو خواهشن اگه با دکتری در ارتباطین عکسشو بفرستید براش 

خوب پس خوب میدونی وقتی برا بچت مشکلی پیش میاد دوس داری بدترش سر خودت بیاد اما بچت طوریش نشه  م ...

منم.پسرم سه سالش بود ، حیاط رو شسته بودیم لیز خورد از پشت سر محکم خورد زمین هیچ علامتی نداشت فقط گریه کرد، مشکلی نداشت خداروشکر، انشالله برای پسر شما هم مشکلی نیست

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
منم.پسرم سه سالش بود ، حیاط رو شسته بودیم لیز خورد از پشت سر محکم خورد زمین هیچ علامتی نداشت فقط گری ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزکم

2706