2737
2734
عنوان

از دست بچه شوهرم درمانده شدیم😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 25257 بازدید | 289 پست
😂😂نه بابا ساعت ۲:۳۰خوابیدم  نه هنوز گشنمه 😂😂

منم دو نيم اينجوريا خوابيدم سر ساعت ٦ با معده درد بيدار شدم به نظرت چي خوردم ؟ يه تيكه نون ساندويچي تو يخچال ديدم با سس كچاپ خوردم 😐😐😐😂😂😂😂

برو يه نون ماستي يه چيزي بخور😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتما عشقم 

مرسی گلم❤❤❤❤❤❤😘😘😘😍😍😘😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
منم دو نيم اينجوريا خوابيدم سر ساعت ٦ با معده درد بيدار شدم به نظرت چي خوردم ؟ يه تيكه نون ساندويچي ...

۱۰دقیقع دیگه شوهرم بیدار میشه باهام میخوریم 😂😂😂

چشام داره از حدقه در میاد 😐

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2731

پسر شوهرتون فهمیده  که مادراصلیش کیه؟

خیلی کوچیک  بوده 7سال درکی نداشته اصلا 

زبون بسته چقدر فشار روحی  روش بوده این بچه 

زندگی را نفسی است ارزش غم خوردن نیست ،آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  
😐😐😐عزیزم صبح بخیر فکنم هنوز ری استارت نشدی✋😁

اخه دیروز زن همسایه اومد پیشم کلی گریه به خاطر مشکل خیانت همسرش گفت رفتم دادگته دلش پیش پسر دوسالش بود میگفت هوای بچمو داشته باش دیروزم چهلم پسر همسایه بود .قبل مرگش دیده بودمش مغزم داره سوت میکشه طبقه چهارمم که دوستمه اونم شوهرش با یکی دیگه فرار کرده دوساله نیستش این زنم دو ساله هرروز دادگاهه من چه کنم😢😢😢

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
از ديشب تا الان بيداري ؟😐😐😐😐  رفتي چيزي بخوري يا هنوز گشنه اي ؟😁

منم از دیشب تا حالا اصلا نخوابیدم الآن هم اداره ام تا ساعت 2

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...

من همون یکی دو ماه اول زندگیم باردار میشم به صورت ناخواسته تا چندماه اول پسر شوهرم خیلی خوشحال بود که من اومدم جای مادرش و مادر داره حالا ولی به محض اینکه من و پسر شوهرم تو خونه تنها میشدیم مادرشوهرم مینشست جلو ما هی نگاه صورت این پسر بچه میکرد بعد نگاه من میکرد میگفت امیر چقدر قشنگه به مادرش رفته مادر این بچه اینقدر خوشگل بود وای منم با شکم حامله وقتی هر روز این حرف رو میگفت چنان استرسی بهم دست میداد این بچه هم اینقدر مغرور میشد و مادرشوهرم باعث شد بین من و بچه شوهرم خیلی فاصله بیفته...

اخه دیروز زن همسایه اومد پیشم کلی گریه به خاطر مشکل خیانت همسرش گفت رفتم دادگته دلش پیش پسر دوسالش ب ...

وای خدایا 😔 😔 😔 

انشالله هرکی هرچی برامون خواست ، خدا اول به خودش بده ✋🫠                      
چه فضای غمباری  کاش از اون جا پاشید برید

ای گفتی به خدا دارم دیوونه میشم...

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اسی ایا عاشق این مرد شدی ؟ یا چی که زن این اقا شدی 😐 من موندم والا 🤦‍♀️

شما فکر میکنی اشتباهه ادم زن مردی بشه که بچه داره؟😔

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2706