2733
2739

اون تاپیکی که پسرخالش مریض بود، من می دونم ظرفیت همچین تاپیکایی ندارم ولی.نمی دونم چرا رفتم، پسر منم دست و.پاهاش بعضی وقتا کبود میشه، از اذان صبح که بلند شدم برا نماز تا الان معدم به هم ریخته، بدنم یخ کرده، به شوهرم که می.خواست بره سرکار گفتم دفترچشو ببر براش ازمایش بنویس، بهم گفت حالت خوبه اول صبحی، نتونستم چیزی بهش بگم، همش می خوام بالا بیارم

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

عزیز دلم نگران نباش من یادمه یکی از کاربر ها همین پریروز میگفت ما ارثی اینجوری هستیم 

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

علائمی دیدی غیراین؟

lady_gaga_ سابق                                                               نمیدانم چه میخاهم بگویم..... غمی در استخوانم میگدازد            https://harfeto.timefriend.net/941120298

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز دلم نگران نباش من یادمه یکی از کاربر ها همین پریروز میگفت ما ارثی اینجوری هستیم 

چیکار کنم؟ من.خودم بدنم کبود میشه ولی چند ساله فقط

چیکار کنم؟ من.خودم بدنم کبود میشه ولی چند ساله فقط

کجاها کبود میشه بگو 

پس عزیزم نگران نباش شاید مشکل خونی دارین

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2738
چیه این بیماری پسرت چند وقتشه

پسرم مریض نیست، دست و.پاهایش بعضی وقتا کبود میشه، تو.اون.تاپیک.پر بازدید علائم پسرخاله استارتر رو.خوندم بهم ریختم

پسرم مریض نیست، دست و.پاهایش بعضی وقتا کبود میشه، تو.اون.تاپیک.پر بازدید علائم پسرخاله استارتر رو.خو ...

پسرت چند وقتشه؟؟کبودی بی دلیل داره؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
پسرم مریض نیست، دست و.پاهایش بعضی وقتا کبود میشه، تو.اون.تاپیک.پر بازدید علائم پسرخاله استارتر رو.خو ...

استارتر دلیلی برای نگرانی نداری دیگ خودت هم اینجوری هستی حتما ژنتیکی هست 

صد تا دلیل داره چون خودتون هم هست احتمالا ژنتیکیه

یک سال.پیش براش آزمایش انجام دادیم، یه سری ایتماش پایین بود ولی دکتر گفت اصلا مهم نیست، تو این وضعیت میترسم ببرمش ازمایشگاه

2706