2726
عنوان

مارمولک

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 34 پست
چکارکنم خواهر معدم از ترس داره میسوزه جون ادمیزاد گرونتره حالا با مامانم عوض میکنم جاروبرقیمو

وادخب اب میگرفتی روش

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
من چی بگم تو این هفته چهارتا مامولک با این چسبهای موش گیر گرفتم ارزونتر از جارو برقین 

الهی بمیرم برای قلبت خواهر

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش سخته تمرین کن میکشی راحت چند سالته عزیزم شما

😂😂😂 امیدوارم دیگه پیش نیاد

۳۵ سالمه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728
الهی بمیرم برای قلبت خواهر

خدا نکنه عزیزم

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
😂😂😂هرچی فکرشو بکنی دنیا بدتر حالتو میگیره ب خودت تلقین مثبت داشته باش تمرین استقامت کن بکشیشون 😂

یا علی

یعنی قراره با مارمولکهای بیشتری در زندگیم روبرو بشم تو مرحله های بعد؟ 😭😭😭😭

من بودم خونه رو ترک میکردم، واقعا تحمل دیدن مارمولکم ندارم، یه بار که مجرد بودم مارمولک اومد خونمون، باورت نمیشه دو روز دو تا صندلی رو برداشته بودم پامو میذاشتم رو جلویی دوباره عقبی رو برمیداشتم میذاشتم جلو دوباره میرفتم رو اون، اینجوری راه میرفتم تو خونه با صندلی، متنفرررررررم ازش

من بودم خونه رو ترک میکردم، واقعا تحمل دیدن مارمولکم ندارم، یه بار که مجرد بودم مارمولک اومد خونمون، ...

اینم اگه بزرگ بود من لپتاپمو گوشیم و مدارکمو برداسته بودم و رفته بودم

برا من بزرگ و کوچیک نداره، الان که تنهام وقتایی که شوهرم میره شرکت اگه مارمولک بیاد در هر صورت میرم ...

😂😂 نه دیگه من خونرو الکی الکی ترک نمیکنم

تو ورودیهای خونه وچاه ها سم بزن..😭😭😭چقد بدم میاد از جک وجونور

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
😂😂 نه دیگه من خونرو الکی الکی ترک نمیکنم

من در برابر قورباغه و مارمولک اصلا طاقت ندارم 18سال اهواز زندگی میکردم اونجا تو فصل زمستون قورباغه زیاد داشت یه سری بارون زد،بچه قورباغه ها که سیاهن عین ماهی فرداش انگار شده بودن قورباغه کوجولو، یعنی باورت نمیشه پر بود همه جا، منم مدرسع نرفتم، دبیرستانی هم بودم😒

من در برابر قورباغه و مارمولک اصلا طاقت ندارم 18سال اهواز زندگی میکردم اونجا تو فصل زمستون قورباغه ز ...

😢😭😢😢😢

2706