2733
2734

دقیقا 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واي مي مي نازو تازه یادم رفته بودا با اینکه اولین باره میبینمش ولي خیلي واسش ناراحت شدم   &nbs ...

بعد از میمیناز هزاران نفر فوت شدن 

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

منم امشب فقط به اسمون نگاه میکردم نتونستم بخوابم

خدا صبر بده به خانواده هاشون

فقط ظلم و درد و غم یک ایران برای ظهور مهدی فاطمه کافیه

کجایی اقا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2738

وای امشب ی دختر ۱۸ ساله تاپیک زد ک موهای سرشو زد و کچل کرده چون سرطان معده داره و باید شیمی درمانی بشه بخدا دلم ترکید تاپیکشو دیدم😣😣😣😣😢😭

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

با اجازه اسی

واسه دوتا تاپیک اخرم گزارش بزنید ممنونم❤️

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏