2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمایش ادرار کشت ادرار رفتن به پزشک و گرفتن داروی مناسب

☝️☝️همینا+رعایت نکات بهداشتی هنگام مراجعت ب پزشک

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728

عفونت داری باید بری دکتر آزمایش بنویسه تا داروی مناسب بهت بده پونه دم کن بخور خوبه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
اسی بااجازه، بچه ها من دیشب موقع خواب دیدم لب بالام ورم کرده، از داخل انگار دایره مانند ورم کرده بود ...

ب نظرم پشه نیش زده..واسه منم چندشب پیش شده بود

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
واقعا? تو نت زده بود علائم جدید کرونا تورم لب، ترسیدم

نه بابا هرگردی ک گردو نیس..من الان لبم خوب شده

تازه نوشته بود سرطان لب، وای خدا من چرا اینجوری ام، چرا بدترین چیز ممکن میلد ذهنم خیلی اذییت میشم ای ...

منم همینطوریم..تا شبش هی زبونمو ب لبم میکشیدم واتفاقا فک میکردم شاید سرطانه..ولی اونقد از دکترگوگل تجربه بد دارم ک دیگه نگاه نکردم ودیدم خوب شد