2726
عنوان

سوال در مورد دیرشدن (پ*)

141 بازدید | 9 پست

پریودم ۱۵روزه عقب افتاده خیلی ب گلوم فشارمیاد!!به بدنم امشبم یهویخ کردم !!حس میکنم تیروئید دارم چی بخورم که بشم

مجردم هستم !

«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»، 

عروسک پشت پرده..از عطاره ک میگیری نحوه مصرفشم بپرس

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی هست چ‌اسم ترسناکی😐

😂😂😂ی نوع گیاهه..سرچ کن

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728
عروسک پشت پرده..از عطاره ک میگیری نحوه مصرفشم بپرس

ممنون

«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»، 
این گیاهه با پریودی درد اور شرو میشه ها نامرتبشم میکنه،مضرم هست بنظرم نخورش معلوم نیس چ عکس العمل بد ...

ممنون گل