2737
2734
عنوان

مشکلات منو مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 50 پست
خودش میگه از ازدواج بدش میاد اونم منو دوس داره میدونم ولی خوب جدیدا خیلی اعصبانی شده هرکاری میکنم سر ...

بشین باش حرف بزن پیش بابات نرو که زن بابات تو رو ب غلط کردن میندازه گول این دلسوزیهای پدرتو نخور فقط اگر میتونی از پدرت کمک مالی بگیر برای خودت خوب بخرو بپوش اما نه بیشتر که تهش دوباره جدایی از باباته... با مادرت صحبت کن بغلش کن اون شاید حس میکنه زحمات چند سالش بباد رفته و تو دوستش نداری دنبال محبت جای دیگست... از مادرت توی ابراز محبت خجالت نکش بهش ارامش بده باش بحرف بخند ب بداخلاقیاش جواب نده میدونم سخته اما حل میشه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

منو مامانم همش اعصاب خوردگی داریم از دست داییم دایم ۲۸ سالشه همش دعوا میکنه با پدربزرگ مادربزرگم سر غذا.... بیشتر مامانم سر اینا اعصبانی میشه بخاطر داییم چون اعصبانی میشیم اینطور شدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشین باش حرف بزن پیش بابات نرو که زن بابات تو رو ب غلط کردن میندازه گول این دلسوزیهای پدرتو نخور فقط ...

همین کارو حتما میکنم ممنون

بابام همیشه میگه وقتی پیش خودم هرچی میخوای بخر ولی وقتی پیش مامانمم پول نمیده اصلا ولی وقتی میرم پیشش هرچی بخوام میخره وضع خودش و زنش خوبه 

عزیزم مامانت شرایط سختی داشته درکش کن. مطمئن باش خودش هم دوست نداره با شما عصبانی بشه.اینکه میگی با مردا صحبت میکنه خوب خیلی آزاردهنده است البته شاید شما اشتباه میکنی. شاید ارتباطش صرفا کاری باشه. چون شغلشون هم وکالت هست. شما حتما با یه مشاور صحبت کن و رابطت رو با مادرت گرمتر کن. شما میتونی دوست خیلی خوبی براش باشی. میدونم شما هم تو سن حساسی هستی اما میتونی از پسش بر بیای.

2728
منو مامانم همش اعصاب خوردگی داریم از دست داییم دایم ۲۸ سالشه همش دعوا میکنه با پدربزرگ مادربزرگم سر ...

بازم میگم توی ابراز احساسات با مادرت رو راست باش حرف دلتو بزن اون حلش میکنه ... ضمنا قبول کن که مادرت حق داره زندگی جدید تشکیل بده تو نهایتش پنج سال دیگگع شوهر کنی اون بیچاره بره تو خونه ی داماد سر بار بشه یا منتظر باشه دو هفته یبار بش سر بزنی...  نمیگم حتما ازدواج کنه ولی بد نیست دورادور کسی تو زندگیش باشه گناه داره اونم نیازهایی داره که بخاطر تو سرکوبشون کرده 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
بازم میگم توی ابراز احساسات با مادرت رو راست باش حرف دلتو بزن اون حلش میکنه ... ضمنا قبول کن که مادر ...

میدونم برای اینه که چیزی بهش نمیگم ولی حتما باهاش حرف نیزنم ممنونم از همتون

ن اصلا تاحالا مامانم یه بارم نزدتم یا اینکه بخواد از مدرسه محرومم کنه نیس فقط باهم زیاد نمیسازیم من ...

عزیزم آدم ها از یک سنی به بعد واقعا نیاز به محبت جنس مخالف دارن 

مادرتم زندگیش از هم پاشیده دلش شوهر میخواد از یه طرفی هم دختر بزرگ داره نمیتونه ناپدری بیاره بالای سرش از اون طرفم مردای این جامعه اینجوری موقتی به یک زن بیوه محبت میکنن 

نمیگم مادرت کارخوبی میکنه اما این نیاز درونیش اونو به اینجا کشونده مخصوصا زنی که زندگی داشته شوهر داشته و ازش اینارو یه پدرسوخته ایی گرفته !

گول محبت های پدرتم نخور چون اگر مهربون بود نمیذاشت زنی وارد زندگیش بشه و زندگی زناشوییش با مادرت رو خراب کنه 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
همین کارو حتما میکنم ممنون بابام همیشه میگه وقتی پیش خودم هرچی میخوای بخر ولی وقتی پیش مامانمم پول ...

اینا سیاستهای در گوشیه زنشه چون زنش میدونه که نمیزاره تو زیاد بمونی پیششون نهایتش سالی یک ماه روی هم رفته پیششونی ولی وقتی پیش مامانتی خرجت نمیده چون میدونه سنگین پاش در میاد پس ب پدرت بعنوان یک پناه جدید  نگاه نکن سعی کن با مادرت مشکلو حل کنی فراموش کن پدرت گفته بیاپیشم

2738
عزیزم آدم ها از یک سنی به واقعا نیاز به محبت جنس مخالف دارن  مادرتم زندگیش از هم پاشیده دلش شو ...

اصلا گول پدرمو نمیخورم الانم میخوام کم کم حساب زنشو برسم با بچش کاری ندارم چون اون بی گناهه ولی مادرش باید کارمای کاری ک کرده رو پس بده

نیازی نیست حتما جایی مراجعه کنی مشاور تلفنی هم هست. خیلی هوای مادرتو داشته باش. ببین من یه مادرم که عاشق  بچه هام هستم خداروشکر با همسرم هم مشکل خاصی ندارم اما هر وقت یه تنشی تو خونه باشه ، یه بدخلقی از همسرم ببینم اون روز ممکنه سر بچه هام هم داد بزنم و بعدش هم حسابی عذاب وجدان میگیرم.

به هیچ عنوان نرو پیش پدرت . مطمین باش اونجا راحت نیستی و از اون مهمتر اگر بری مادرت داغون میشه. دمنوش های ارامبخش درست کن با مادرت بخورید. برنامه ریزی کن برای تفریح های دونفره. این روزا که نمیشه خیلی بیرون رفت شاید یه کارهایی بتونی تو خونه انجام بدی یه کار هنری اگه علاقه داری بافتنی خیلی خوبه آرومت میکنه کتاب اموزشی بخر اول هم برای مامانت یه چیزی بباف یا کارهای هنری دیگه...

اینا سیاستهای در گوشیه زنشه چون زنش میدونه که نمیزاره تو زیاد بمونی پیششون نهایتش سالی یک ماه روی هم ...

اصلا تو فکر این نیستم ک بخوام برم پیش پدرم ولی نمیشه خوب همینجوری ول کنم تا کی زنش برا خودش راحت باشه ... پدرم هنوز مامانمو دوس داره و خودش به وکیلشو اینا... هم گفته مامانم میگفت اون زمانا یه بار پدرم  ساعت ۴ صبح بیدارش کرده و گریه میکرده میگفت منو ببخش من خیلی دوست دادم ولی یه کادی کردم نمیتونم از پسش برم بیامو یه اتفاقی افتاده..

اصلا گول پدرمو نمیخورم الانم میخوام کم کم حساب زنشو برسم با بچش کاری ندارم چون اون بی گناهه ولی مادر ...

خودتو فقط اذیت میکنی 

تو مسئول کارمای کارهای دیگران نیستی 

سعی کن خودتو آروم کنی بالاخره این روزگار هم میگذره دخترم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706