2733
2739
اخه پول انقدر ادمو وسوسه کنه 

بعضيارو اره

وگرنه من اصلااااا كار به اين ندارم مرده چيه اما واقعا گناه ميست در حق بچه ايندش؟؟؟؟

ارثيه مادرشم همينه خب نبايد بچه بياره ديگه چون اون بچه همه جا عذاب ميكشه

از مدرسه تا كار و ازدواجش واقعا ظلمه 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
مسخره نکردم خواستم حرف بزنم غیبتم نیست خود طرف بیاد سایت ببینه 😒 

خودطرف بیادسایت ببینه شماروحلال میکنه ؟ ای خدااا خلاصه خواهر ازخداواخرت خودت بترس بیخیال مردم وزندگیشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف نمیزنن؟ مردم همیشه حرف میزنن چ برسه طرف خودشم بخواد تو دید باشه  گناه چی 4کلمه حرف دیگه&n ...

عجب!!!!!!!!!!!!! خوب این حرف چهار کلمه ای میدونی چه باری داره دوست عزیز.

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2731
ان شاالله خوشبخت بشن زندگی بقیه به هیچ کس مربوط نیست 

اخرین معلم اخلاقم خدا رو شکر اومد مربوط نیست پیج چند صد هزار نفری هی عکس نذاره

منم نگفتم بدبخت شه برام عجیب بود 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
عجب!!!!!!!!!!!!! خوب این حرف چهار کلمه ای میدونی چه باری داره دوست عزیز.

عزیزم حالا این همه گناه دنیا رو گرفته که اسیر کرونا شدیم این 4 کلمه حرف ماشد گناه بزرگ دنیا حامعه ما باشه

خوشبختی جوونا صلوات ☺
خودطرف بیادسایت ببینه شماروحلال میکنه ؟ ای خدااا خلاصه خواهر ازخداواخرت خودت بترس بیخیال مردم وزندگی ...

بابا خواستم.حرف برنم باشه تو این دنیای پر گناه اینم گناه بزرگ من

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2738
عزیزم حالا این همه گناه دنیا رو گرفته که اسیر کرونا شدیم این 4 کلمه حرف ماشد گناه بزرگ دنیا حامعه ما ...

نه قربونت بشم من کاری به عکس ندارم حرف من این بود که گفتی این چهار کلمه مگه چیه!و الا مشخص دختر فهمیده ومعتقدی هستی.😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق