2737
2734
عنوان

بچه ها کیا به دیابت آشنان بیان کمک

113 بازدید | 22 پست

دیابت نوع 1 دارم دو شبه با وجود اینکه غذای چرب میخورم با موز و هله هوله ولی همش افت قند میشم جوری ک میترسم بخوابم تا صبح بیدارم از دیروز تا الان 50 بار تست قند گرفتم تمام انگشتام زخم شده 😭 حتی آب قند هم به سختی جواب میده کسی میدونه به سندرم پیش از قائدگی ربط داره یا نه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
علائمت چیه عزیزم

علائم افت قند رو ندارم فقط سرگیجه دارم و قندمو چک میکنم پایینه و بالا نمیاد

دو ماهه قبل از پریودم خیلی بهم میریزم و از ماه پیش نامنظم شدم و همش حالت سرگیجه دارم چندجا خوندم که سندروم پیش از قائدگی باعث افت قند میشه ولی درمورد دیابتیها نمیدونم چجوریه!! 

جدی واسه اونه؟ آره علائم قبل پریود رو کامل دارم و دو سه روز آینده س🤦🏻‍♀️

گلم من دیابت ندارم ولی هر ماه میرم زیر سرم تا تموم بشه پریودم.دیگه چند روز پیس دکتر گفت تو سندرم قاعدگی داری گفتم درمونش چیه گفت هیچ یا باید بسازی یا یه زایمان کنی .من🙄🙄🙄🙄

شوهرم😘😘😘😘

دکتر😂😂😂😂😂

2738
آخه شامم ماکارونی بود ولی وقتی افت شدم مجبور شدم شیرینی جات بخورم، کنترلش برام سخت شده میترسم

باید زیر نظر دکتر تغذیه باشی که اینطور نشه میتونی میوه بخوری یا خرما .کیک وآبمیوه و بستنی قندشون از نوع سادس وزود میسوزه وافت میده

خدایا خیلی شکرت   
گلم من دیابت ندارم ولی هر ماه میرم زیر سرم تا تموم بشه پریودم.دیگه چند روز پیس دکتر گفت تو سندرم قاع ...

وااای😂😂😂 منم هرچی علامت جدید برای سندرم قائدگی کشف میکنن همشو دارم قشنگ 10 روز داغونم😂 ولی ماه پیش برا اولین باااار 1هفته زودتر پریود ‌شدم و یکم ترسیدم و همش سرگیجه داشتم

من شنیدم قرص روغن گل مغربی برای ما خیلی خوبه، از سایت سفارش دادم هنوز برام نرسیده ک بخورم😕

باید زیر نظر دکتر تغذیه باشی که اینطور نشه میتونی میوه بخوری یا خرما .کیک وآبمیوه و بستنی قندشون از ...

اینا رو نمیدونستم، من چون تنها زندگی میکنم یکم ترسیدم زنگ زدم به انجمن دیابت گابریک برای کلاسای آموزشیشون ثبت نام کردم ولی دو روز دیگس کلاسا واقعن میترسم بخوابم، الان آب قند خوردم یکم بهتر شد

آخه شامم ماکارونی بود ولی وقتی افت شدم مجبور شدم شیرینی جات بخورم، کنترلش برام سخت شده میترسم

خب اینو باید ب دکتر بگی..انسولین قلمی میزنی؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
اخه زایمان ؟چه میدونم اینم یه تجویز بود دیگه

زایمان رو شنیدم میگن تاثیر داره جدی حالا باز این خوبه، بعضیا میگن شوهر کنی خوب میشی 😂 من کمرم جوش میزد رفتم دکتر گفت باید شوهر کنی نمیدونم چی داره این شوهر لامصب😂 معلوم نیس دکترن یا پیرزن

خب اینو باید ب دکتر بگی..انسولین قلمی میزنی؟

آره والا انسولینم زیاد نزدم،دکترا اصلن راهنمایی نمیکنن باز انجمن گابریک خوب بود گفتش که زور انسولین نسبت به مواد غذایی دریافتیت بیشتر بوده و باید آموزش ببینی حالا منتظر کلاساشونم

2706