2733
2734
عنوان

خیلی حالم بده

112 بازدید | 8 پست

چند وقت دیگ زایمانمه...اصلا حال ندارم پاشم یه غذا درست کنم ...مامانمم کرونا گرفته قرنطینس نمیتونه بیاید نزدیک مادرشوهرمم خوب هیچ ب هیچ یه جوریم شوهرمم ک میاد خونه ب جا اینک با بچه بازی کنه سر کوچک ترین چیزی داد میزنه ..ن داد الکی یه جوری صداش بلند ک من سردرد میگیرم هرچی میگم میگه تو لوسش کردی ..باورتون نمیشه نمیتونم سرما وایسم شاید بخاطر این کرونا گرفتم البته الان دو هفتس خوب شدم ولی ضعف دارم حالت تهوع دارم ..جدیدا اسهال گرفتم 

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعات کردم میسپارمت ب خدا خواهرم ب امید خدا بسلامتی دنیا بیاد ❤

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2738
مرسی عزیز دلم دستتون درد نکنه 

فداتشم 

ان شالله ب سلامتی زایمان میکنی 

فکرای بیخود نکن ِِ.. خدا بزرگه ... ان شالله تا ادن موقع ی فرجی میشه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇