2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بخدا دوسال پیش مادربزرگ مادریم فوت کرد قبل اون یه سال مریض شد و بچه هاش شیفتی پیشش می موندن ،وا ...

خدا به داد هممون برسه انگار که تو عصر قجر زندگی میکنیم مردا شاخ شدن 

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 
وقتی به مادرش کوچیکترین حرفی از پسرش میگی قیافه ی حق به جانب میگیره با کلی داد و بیداد و فحاشی میگه ...

همین دیگه وقتی اینطوری از پشتی پسرشون در میان

فکر میکنن کار درست انجام دادن و خودشون درست نمیکنن

از بچگی وقتی همینطوری تربیت بشن سخته تغییر دادنش

خدا خودش جوابشون بده 

انشاالله که عزیزم خدا به زندگیت آرامش بده و شوهرت زودتر به خودش بیاد با زندگیش اینطوری نکنه

اخه اینجور افراد راضی به مشاوره و روانشناس هم نمیشن فکر میکنن خودشون سالمن بقیه مشکل دارن

2728
همین دیگه وقتی اینطوری از پشتی پسرشون در میان فکر میکنن کار درست انجام دادن و خودشون درست نمیکنن ا ...

دقیقا با اینکه من تا حالا در مقابل کثافط کاریاش خیلی با آرامش و منطقی برخورد کردم اما چندبار بهم گفته تو روانی هستی نه تنها من به خانوادمم انگ دیوونگی میزنه

2738

راستی تو اینجور خونواده ها یکی از راههای درمان،شغله،یه کاری برا خودت دست و پا کن،سعی کن یکم زندگیتو شاد کنی بش هیجان بدی،وختیم کار داری و دستت تو جیب خودته یه ارزش خیلی بزرگم ب ارزشات اضاف میشه،ما که اینطورین:\

راستی تو اینجور خونواده ها یکی از راههای درمان،شغله،یه کاری برا خودت دست و پا کن،سعی کن یکم زندگیتو ...

از همه چی محدودم کرده گلم ،حتی وقتی میرم خونه ی مادرم کلی سوال جوابم میکنه 

از همه چی محدودم کرده گلم ،حتی وقتی میرم خونه ی مادرم کلی سوال جوابم میکنه 

بخدا مام اینجورییم فکر کن بابام به حجابم کار نداره حتی ولی بعضی وختا سر چیزای الکی قضیه رو تا ناکجا می بره و آخرم با یه برین تو اتاقتون دعوا تموم میشه😐😑

اگه واقعا دوسش داری پاش بمون،خدا خودش میدونه ک آدمای صبور و با اینا میندازه ،مامان من ک صبر ایوب دار ...

عادت کردم بهش اما دوستش ندارم قبلا بهش علاقمند بودم اما دیگه بود و نبودش برام فرقی نداره

2706