2726
عنوان

خیلی دلم میخواد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 189 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرستانی نیستم که بودمم هیچ عبایی نداشتم مثل تو عقده ندارم فقط سره کارت گذاشتم. اتفاقا بچه ناف تهران ...

تو شمارتم بدی من میتونم سرکارت بزارم فقط به پا به اسم خودت باشه ن الاعتون ...عه بچه پایینی خخخ بده اسمو ببینم ...ادعات تو واقعیت در چه حده

مهندس ساختمان و معماری♡آرایشگر♡مربی بدنسازی
2728
وقتی ادما درست برای هم انتخاب نشن ‌‌...و از هوس باشه امام رضا هم نمیتونه و نمیخواد نگهش داره ..مسلما ...

توسل همیشه لازمه. اما نمیشه آدم اشتباه خودشو بندازه گردن خدا و پیغمبر. عقل و اراده رو خدا به آدم داده تا همچین وقتایی ازش استفاده کنه

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
نه عزیزم اگه جردن بدونی کجاست اونجا برگزار میشد

اگه جردن بودی ک تا الان صد بار اسم داده بودی بچه جردن ک انقدر ترسو نمیشه ..اخی پس اونم ک گفتی اسم واقعیمو گفتم الکی بود ..دیدی ترسیدی ..اسم واقعیتو بده بچه جردن

تو بده اسمتو کسر شانو بعدا میبینی 

نمیخواستم تو بحث شرکت کنم

جوابت رو هم نمیدم بعد این کامنت

ولی شما که انقدر نفوذت بالاست انقدر برای یه اسم التماس نکن

با فتا هماهنگ کن از روی آی پی شناسایی کنن😂ساده تر نیست؟ 

ببخشیدا می گم واقعا ببخشید ولی خیلی چیپو الافو اوسکولی

عادتته فقط حرف بزنی ؟ 

الان تو اسم بده چپ و اوسگولو بگم کدوم یک از خانوادته..

جرعتم داشت بگو شوهرت بیاد بحرعیم خخخ

نمیخواستم تو بحث شرکت کنم جوابت رو هم نمیدم بعد این کامنت ولی شما که انقدر نفوذت بالاست انقدر برای ...

فتا ربطی به ما نداره گولوم بعدم بگم ...شما بلدی خودت نفوذ کن ..‌فتا زیاد دردسر داره ک وقتشو ندرم 

..شما خیلی شک داری ب نفوذم میتونی اسمتو بدی نفوذ ببینی چیه اصن

ولی بدیش اینه لب و دهنید

2706