2726
عنوان

میگه معنی رفتارش چی میتونه باشه؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 36 پست
مادر دوستتون داره دخترش رو فدای پسرش میکنه  این چه کاریه اخه

به خواهرشوهره یه بار بیشتر ویدیو نفرستاده 

پیام نفرستاده برای خواهرشوهره براش کلیپ 59 ثانیه ای فرستاده خواهرشوهره به گفته ی مادر دوستم سرد شده کلا رفتارش عوض شده با مادره دوستم 

آخه میدونی سرد و خشک بودن هم حدی داره من تا حد زیادی به خواهرشوهره حق میدم آخه چقدر خودشو سبک کنه با این شوخی کنه و ارتباط برقرار کنه و دوستم سکوووووت مطلق کنه 😔 😔 😔 😔 دوستم با اینکه با پسرخاله مادرش میخواد ازدواج کنه و غریبه نیست ولی اینجوری برخورد می کنه خدایی خواهرشوهره حق داره همش سنگ روی یخ شده دیگه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
مادر دوستتون داره دخترش رو فدای پسرش میکنه  این چه کاریه اخه

دوست منم بی عیب نیست همین سکوت کردنش آزاردهنده هست خب اون خواهرشوهره بینوا چقدر سنگ رو یخ بشه تا دوست من باهاش حرف بزنه 

سکوت که می کنه جلو هم که نشسته تو ماشین مادرشوهره با اون موهای سفیدش عقب نشسته خب تو ذوقش خورده دیگه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست منم بی عیب نیست همین سکوت کردنش آزاردهنده هست خب اون خواهرشوهره بینوا چقدر سنگ رو یخ بشه تا دوس ...

اصلا دوستت بدترین ادم دنیا

مادرش حق نداره به خاطر پسر و عروس اینده

بهش سرکوفت بزنه

اصلا دوستت بدترین ادم دنیا مادرش حق نداره به خاطر پسر و عروس اینده  بهش سرکوفت بزنه

😔😔😔😔 چی بگم صبح تا شب داره گریه می کنه که تو ما رو زیر سوال بردی الان خالم ( مادرشوهره) فکر می کنه که من به بچه هام ادب و احترام به بزرگتر یاد ندادم که وقتی بزرگتر هست مخصوصا مادرشوهر هست اون باید جلو بشینه نه بچه ی من که 22 سالشه 

میگه تو آبروی منو بردی 

2728
اصلا دوستت بدترین ادم دنیا مادرش حق نداره به خاطر پسر و عروس اینده  بهش سرکوفت بزنه

هنوز مادر دوستم در مورد پسرش با اون خانواده صحبتی نکردن اما تو خانواده صحبتش شده و داداشه گفته من میخوامش 

نرمال نیستن   بزارتشون کنار

🤔 🤔 🤔 چرا؟ خیلی پسره رو دوست داره