2737
2734
عنوان

شهر غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 43 پست
نه انقد استرس نداشته باش توکل کن به خدا تا اون نخواد یه برگ از درخت نمیفته مرتب صدقه بده برا سلامتیت ...

درست میگی اخه میدونی روزی نیس که مادر شوهرم زنگ نزنه بگه مراقبش باش این خطر در کمینشه زن خوبیه ها ماهه اثن ولی با این کارش  بدتر منو دلواپس میکنه از ی طرف فشار کارش ی طرفم کرونا

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
درست میگی اخه میدونی روزی نیس که مادر شوهرم زنگ نزنه بگه مراقبش باش این خطر در کمینشه زن خوبیه ها ما ...

آره میدونم مادرشوهر منم بنده خدا یه سره استرس ما رو داره چند شب پیش زنگ زده بود ما گوشیمون سایلنت بود خوابیده بودیم جواب ندادیم فشارش افتاده بود حالش بد شده بود انقد گریه کرده بود برادرشوهرم میگفت گفته اینا جواب نمیدن حتما مریض شدن میگفت یه بساطی داشتیم باهاش دیگه مادرن چه میشه کرد

این نیز بگذرد...                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میدونم مادرشوهر منم بنده خدا یه سره استرس ما رو داره چند شب پیش زنگ زده بود ما گوشیمون سایلنت بو ...

ما ی سری قبل کرونا امتحان داشتیم تلفن خونه و گوشیمونو قطع کردیم که درس بخونیم اینقد مادرشوهرم نگران شده بود پاشدن این همه راه اومدن خونمون

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2728
ما ی سری قبل کرونا امتحان داشتیم تلفن خونه و گوشیمونو قطع کردیم که درس بخونیم اینقد مادرشوهرم نگران ...

آخی بندگان خدا پس الان دیگه چی حالی دارن خدا کمک کنه زودتر این بلا ریشه کن بشه استرس انداخته به جون همه

این نیز بگذرد...                                   

نگران نباش عزیزم ماهم همینیم خیلی سخته😑

هر وقت خدا در شادی را به روی انسان می بندد در دیگری را باز می کند اما انسان آنقدر خیره به درهای بسته میشود که در باز را نمی بیند. هر اسمی گذاشتم نی نی سایت قبول نکرد😔
2738
من شهر غریب که هیچ،استان غریبم. یکسال بیشتره نرفتم.دلم یه ذره شده برا شهرم.

خب همه اینجورین دیگه آدم تو استان خودش باشه که خیلی غریب حساب نمیشه به نظر من ما ۷۰۰ کیلومتر دوریم اومدیم جنوب فعلا که داریم بخار پز میشیم از گرما😩

این نیز بگذرد...                                   
خب همه اینجورین دیگه آدم تو استان خودش باشه که خیلی غریب حساب نمیشه به نظر من ما ۷۰۰ کیلومتر دوریم ا ...

مال ما نهصد کیلومتره

هر وقت خدا در شادی را به روی انسان می بندد در دیگری را باز می کند اما انسان آنقدر خیره به درهای بسته میشود که در باز را نمی بیند. هر اسمی گذاشتم نی نی سایت قبول نکرد😔
خیلی سخته خیلی😭

اره واقعا 

مام ششصد کیلومتر دوریم. جنوب با گرماش که دیگه خدا به دادتون برسه.

آخ گفتی خیلی وحشتناک شده چند روزه چند تا از شهرای خوزستان شدن گرمترین شهرای دنیا😟🤒😭

این نیز بگذرد...