2726
عنوان

خبرخبرخبر

489 بازدید | 13 پست

سلام به همگی

لطفا ماسکهای استفاده  شده‌تون رو قیچی کنید و‌ دور بیندازید و به دوستان و خانواده ها واقوام پیشنهاد بدید. امروز یکی از این بچه هایی که زباله جمع میکردند رو دیدم ماسکها رو‌ جدا میکرد پرسیدم اینا رو‌ میخوای چکار کنی اول جواب نمیداد بعد کمی براش خرید  کردم و اعتمادشو جلب کردم    گفت  ما اینا رو‌ جمع میکنیم میشوریم میذاریم تو پرس اطو‌ میکنیم دوباره می فروشیم.

لطفا تاکید کنین به همه تا ماسکها رو سوراخ و یا قیچی کنن بعد به زباله بندازن 🙏🏻

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فیلمش اومده بیرون که دارن جمع میکنن

اونوقت این داستانا رو چطوری میسازی😁بردم براش خرید کردم چ حرفا😆

❤️ تنها چیزی که باعث شد رضایت بدم و بیام روی کره ی زمین، بودن بین عاشقان علی (ع) و سر گذاشتن به تربت حسینش و سر کردن یادگار همسرش بود ❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
تکذیب شد عزیزم

متاسفانه اینجا همه خبرای راست تکذیب میشن وبرعکس

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره