2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه دیدت بلند مدته، نگه دار 

حتما ممنونم از شما ،ولی خیلی بورس حرص درآر شده ۱۰تا سهام مثبتن الباقی سهام ها بیشتری ها تا منفی ۵ هستن😑

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2728
پس اینطوری نیس هرچی بزاری درجا فروش بره. چون مثلا طرف داره سهمی رو میفروشه که گرون شده و سود کرده د ...

خب روند همیشه رو به سمت رشده، همیشه هر سهمی افزایش داره، یکم اصلاح میخوره باز میره بالا، مگر اینکه بنیاد سهم ضعیف باشه 

یک میلیون پول دارم میخوام برای اولین بار وارد بورس بشم .چه سهمی خوبه بخرم که کوتاه مدت و میان مدت سو ...

این پیشنهاد شخصی منه، خودت هم بررسی کن

با توجه به سرمایه ت برای شروع زیاد نیست(که کار خوبی هم میکنی) به نظرم وتجارت بخر. یه چند روزی هست که تا قبل ساعت ۱۰ و نیم اجازه خرید میده ولی اگر خواستی خرید بزنی جهت اطمینان راس ساعت ۸ و نیم خرید بزن که تو نوبت های اول باشی

و بصادر هم خوبه ولی چند روزی بسته ست فعلا

2738
😀😀😀😊😊 خب کنترل کن هیجانتو

دارم سعی میکنم ،هر روز از ۸وبیست بیدار بودم سر گوشی😁امروز دیگه از درد دلم تا ۱خوابیدم 😂😂

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد

من رتاپ۱ و سیتا۱ دارم خیلی راضیم ، دوستم کاراشو انجام میده مسلطه و کلاساشو رفته من فقط پرتفو نگا میکنم

فقط توی بورس باید صبور باشی‌و انتخاب‌درست‌کنی و حداقل تا ۲ ماه دست نزنی به‌ پولت موفق باشی عزیزم

میگم ک میشه یه توضیح ساده بدین ک از کجا متوجه بشیم چ سهمی خوبه برا خرید؟ب زبون ساده بگید من خیلی اصط ...

باید رفتارهای سهم رو دنبال کنید، اطلاعیه ها و قرارداد ها. و اخبار شرکت رو دنبال کنید و تو قیمت مناسب ورود کنید

دوباره سلام

یه سوال بپرسم از خدمتتون

من کارگزاریم آگاهه که جدیدا خیلی به مشکل میخورم باهاش

از یه کارگزاری دیگه کد گرفتم ولی هنوز سهاممو انتقال ندادم 

خیلیا میگن بعد از انتقال سهام دیگه میزان سود و ضرر ودارایی اینا درست حساب نمیشه یعنی مقدار سودی که تو کارگزاری قبلی کردی تو جدیده حساب نمیشه و خلاصه بخوام بگم قاطی میکنه کلا😅

اطلاعی دارید شما؟

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
2706