2737
2734

برادرشوهرم میخواد اشتیمون بده برادر شوهر عسلویه زندگی میکنه چند وقته اومده اینجا دیده ما نمیریمو بیایم صبح زنگ زده شوهرم ک میخوام ببینمت 

باخانومت بیا فلان جا عصر رفتیم پیشش براش قضیه رو گفتیم 

بعد کفت من ب عقلمم نمیرسید اینجوری کرده باشن ولی من باید خرفای اوناروهم بشنوم من گفتم من خیلی دلم ازشون پره خیلی ( کارهایی با خودم خانوادم کردن ک اونم براتون میگم)ولی بخاطر مجتبی باشه ولی من دلم تا قیامت باهاشون صاف نخواهد شد 

گفت نمیدونم ولی فردا ظهز بیاین خونه فرزانه( خواهرشوهرم) 

ک حرف بزنیم 

حالاااااا خواهرشوهرمم این وسط موش میدوند و همش استوری و این بچه بازیهارو برای من درمیاورد و دلم نمیخواد برم اونجا و اینکههههههه پدرشوهرم و مادرشوهرم طبقه بالا ما هستند منو شوهرم بحث میکردیم اومد پایین و هرچی خواست ب من و شوهرم گفت اول ب من گفت بعد شوهرم جوابشو داد ک برو تو خونت تو زندگیم دخالت نکن ب شماها چ اونم ب شوهرم کفت برو گمشو ازخونم بیرون بمنم گفت برو ی قبرستونی اینجا نباش بعد باز ب شوهرم گفت باید بزنی تو دهن زنت 😐حالا ک نمیزنی برین بمیرین و ازین خونه گمشین بیرون 

اینارو داد میززززدک همسایه ریختن بیرون تو کوچه صدا رفت

شوهرمم دنبال خونس م بریم 

حالا بدترررررر از همه اینه ک مادر شوهرم جد و جدشون دعا نویس و طلسم و اینا بوده و هست ب شوهرم گفته بود براحتی میتونم یکاری کنم سرشو بزاری لب باغچه ببری 😰ولی نکردم پس اینقدر زنم زنم نکن 

حالا من هیلی میترسم اشتی کنیم و شوهرمو چیز خورش کنن یا اصلا زندگیمونو داغون کنن 

یا اصلا برای چی باید بااین ادما اشتی کنم؟؟؟ 

ادمایی ک چهارسالع ب خدا قسم هروز اشک پسر خودشونو در میاوردن وای بحال من 

اما با برادر شوهر رودروایستی دارم ای خدااااا😣 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عصابم خورد شدا

خدا براشون نسازه

ولی این دعا و این چیزا چرته

همه چی دست خداس

توکلت فقط فقط بخدا باشه عشقم

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
2728

طلسم و اینا چرتن 

ولی بهترین کار اینه که خونه جدا بگیرین کلا دوری و دوستی 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
عصابم خورد شدا خدا براشون نسازه ولی این دعا و این چیزا چرته همه چی دست خداس توکلت فقط فقط بخدا ب ...

قربونت برم جد مادرشوهرم تو روستاهایی دور افتاده بودن و هستن خب؟ بعد یسری زفتیم اونجا همسایشون میگفت بابای مادرشوهرت دعا نویسی بوده ک از اون سر  ایران اینجا میومدن پیشش پیر زنه تعریف میکرد میگفت من نوجوون بودم ک این اقا ینی پدر بزرگ شوهرم با دوتا بحث میشه و بهشون میگه با من بحث‌نکنین من همین الان میتونم ی دعایی بخونم ک این جوب اب اب توش خشک بشه بخدا زنه تعریف میکرد یکاری کرد فردا جوب اب خشک شد 

طلسم و اینا چرتن  ولی بهترین کار اینه که خونه جدا بگیرین کلا دوری و دوستی

از خدامونه ولی کو پول اخه 

ن طلایی برام خریدن ن چیزی ب اسممون تو مهریم کردن چحوری بخریم اخه

از خدامونه ولی کو پول اخه  ن طلایی برام خریدن ن چیزی ب اسممون تو مهریم کردن چحوری بخریم اخه

نه عزیزم با این وضع کی میتونه بخره

منظورم این بود خونه رهن کنید 

اعصابتون آروم میشه 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
نه عزیزم با این وضع کی میتونه بخره منظورم این بود خونه رهن کنید  اعصابتون آروم میشه

انشالله دعا کن ی پولی خدا برامون برسونه شوهرم ۱۲ ساعت کار میکنه برای ۲ تومن ک ی تومنش قسط وام 

انشالله دعا کن ی پولی خدا برامون برسونه شوهرم ۱۲ ساعت کار میکنه برای ۲ تومن ک ی تومنش قسط وام 

الهی که شرایطتتون زودتر اوکی بشه

🌷🌷🌷

منم با شوهرم بحثم شد مادرش اومد خونه ام دیوار ب دیوار هستیم گفت خجالت نمیکشین تورو همسایع من دلخور بودم از دستش باعث دعوامون همون شد گفتم تو چرا نمیذاری ما زندگی کنیم از درد ها دلم هرچی میبایس بگم گفتم اون قهر کرد 5 ماه قهر بودیم دگ عروسی دختر 💩شد خاله خودم اومد اشتیمون داد تمام اصلا چرا دخالت میکنن زن شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن

2706