2733
2734
عنوان

یعنی کسی جادوم کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 48 پست
یا خداا من ترسیدم

ببخشید من یک سری ابهاماتی در خصوص نام کاربری شما برام اسجاد شد

الان اون کلمه سوالیه؟

یا خبریه؟😐

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه اعتقاد نداری معنیش این نیست که وجود نداره و برات اثر نمیکنه .... پیامبر مریض میشه حضرت علی و ی ...

عزیزم باور کن همش دارم بد میارم دلم میخواد برم پیش ی فال گیر خوب ولی از دم همه کلاهبردارن

2731
2738
عزیزم باور کن همش دارم بد میارم دلم میخواد برم پیش ی فال گیر خوب ولی از دم همه کلاهبردارن

نه نرو پیش هر کسی تحقیق کن یه ادم وارد پیدا کن که قرانی باشه کارش نه اینکه رو دعات دعابزنه... بعدم پیش هرکی رفتی نگو حس میکنم دعا دارم! اونم بگه اره داری فلان قد بده درست کنم! بعدم آیت الکرسی و ۴قل مدام بخون

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
والا من همیشه توکلم اول ب خداس بعد ب امام رضا ولی جدیدا خیلی زندگیم بدشده

پناه برخدا...اینقدتلقین بدنکن انرژی منفی نده ب خودت وزندگیت..ناامیدنشوب زندگیت برس 

خدایا شکرت..
از کجا مطمئنی ک این داستان واقعی باشه؟

برو شان نزول سوره فلق دربارش تحقیق کن.... اونم نه، معنیش روکه دیگه میتونی بخونی، و من شر نفاسات فی العقد.... از شر کسانی که در گره ها میدمند.... اگر قرانم باور نداری دیگه پس کلا نه فقط به دعا بلکه هیچی رو باور نداری و دیگه اونوقت من نظری ندارم ☺️

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2706