2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچها واقعا خرافاتی نیستم و اصلا به این چیزا فکر نمیکنم 

ولی اخه همش مریضم 

تو دلم همیشه آشوب 

غذا نمیتونم بخورم 

همش از خونم فراریم 

واقعا این عادی نیست

تب هم داری؟

اینا ک میگی علائم جادوشدگیه😔روزی ۲ بار (بی بی دی با بی دی بو )بخون فوت کن ب خودت انشالا خوب شی

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
کاش منم یه جوری بشه لاغر بشم 😂چرا از خونه فراری از چی میترسی؟؟تلقین نکن به خودت جادو وجود نداره

اخه انقد لاغرشدم از قیافه افتادم 

باور کن منی ک ی شبم تا حالا تو این سه سال زندگی شوهرمو تنها نمیذاشتم الان ۱ماهه همیشه دلم میخواد برم خونه ی پدرم حس میکنم خونم برام زندانه

من ب شخصه ب این چیزا اصلا اعتقاد ندارم

اینکه اعتقاد نداری معنیش این نیست که وجود نداره و برات اثر نمیکنه .... پیامبر مریض میشه حضرت علی و یکی ازیاراش میرن دیدنش بهشون میگه برام طلسم انداختن داخل فلان چاه دربیاریدش و بعد هم سوره فلق نازل شد.... این چیزا الکی برای پیامبر اتفاق نمی‌افتاد، اتفاق میفتاد تا باقی بمونه برای ما تا بدونیم غلط و درست چیه و باید چیکار کنیم

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2706