2737
2734
عنوان

اونایی مادرشون فوت کرده بیان 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 149 پست
من مادرم 13 ساله بودم فوت کردن اونم سرطان حنجره،هیچ خانواده ام گفتن زود برو مدرسه درسات عقب نیفتی، م ...

خدارحمتشون کنه🖤💚

lady_gaga_ سابق                                                               نمیدانم چه میخاهم بگویم..... غمی در استخوانم میگدازد            https://harfeto.timefriend.net/941120298

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۱۱سالگی تومور مغزی اون ۳۶ سالش بود بعد ۴ سال اروم شدم ولی زن بابا ارومم نکرد  

الان ۱۵ سالته

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
الهی من بمیرم واسه دلت عزیزم خدا رحمتشون کنه هم مادر نازنینتو هم همسر مهربونتو خیلی غصم گرفت 😭😭😭

انشالله که همیشه سالم باشید دعا کنید که خدا اول از همه دل بچه هامو اروم کنه وصبرشو بهم بده 

دو سال ونیم پیش بخاطر سرطان ۳۵ سالم بود .جلوی خودم و دخترم رفت .

روحش شاد خیلی سخته 🖤🖤

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706