2737
2734
عنوان

هفتادیا بیاید دور هم باشیم

1162 بازدید | 263 پست

هفتادیا بیاید دور هم باشیم(هشتادیا تا چشتون درآد)😉🤣

دهه هشتادیای ضدحال نیان لدفا 

خب از خودتون بگین عشقا

یه مرداد ماهی بازیگوش و شیطون ☺

از کجا بگم؟😁

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خخخخخ بالخره تاپیک هفتادم زده شد اسی متولد چند دهه ۷۰ ایی من ۷۷

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738
هفتادو چندی؟؟

تو ۷۷ و چندی 🙃🙃🙃

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
دعوا نشه صلوات ۷۲ ام مردادی دو آتیشه چه خبر

دو اتیشه چرا منو بد جور تو خاطره بردی 

2706