2726
خدا حفظشون کنه بچه تو خونه باشه آدم کمتر می‌ترسه درسته؟  منم دوتا دارم حس میکنم بدون بچه تو خ ...

انقد خسته میشم دیگه ترس یادم میره

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد خسته میشم دیگه ترس یادم میره

حق داری عزیزم بچه‌ها ت کوچولو هستن من پسرم 8 و دخترم 2 سالشه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
خدا حفظشون کنه😍😍😍

مرسیییییی❤️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
کیانا نکنه عاشق شدی😐

بودم 

۷ ساله

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بودم  ۷ ساله

۷ ساله عاشق یکی هستی؟😶اونم میدونه؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
۷ ساله عاشق یکی هستی؟😶اونم میدونه؟

آره مفصله 

ولی قسمت نشد

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
آره مفصله  ولی قسمت نشد

دعا میکنم ک بشه🥺

خودتو از طرف من بغل کن 🙁

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
دعا میکنم ک بشه🥺 خودتو از طرف من بغل کن 🙁

فدات شم مهربونم 😍

آره مفصله  ولی قسمت نشد

من فکر میکردم تو از این دخترایی ک اصلا عاشق نمیشی و به کسی رو نمیدی و اینجوریی

از ته ته دل برات آرزو میکنم که بهم برسین😍واقعا الان احساساتی شدم 😓😂

من فکر میکردم تو از این دخترایی ک اصلا عاشق نمیشی و به کسی رو نمیدی و اینجوریی از ته ته دل برات آرز ...

خودمم موندم

دختر عاقل و منطقی ای هستم اما این پسره عجیب دلم پیشش گیره اما یکم بچست و مغرور 

شایدم ازدواج باهاش ریسک باشه نمی‌دونم

فعلا ک رابطه ای نداریم فقط فامیلیم و نمی‌دونم تو آینده چی پیش میاد 🙁

خودمم موندم دختر عاقل و منطقی ای هستم اما این پسره عجیب دلم پیشش گیره اما یکم بچست و مغرور  ش ...

خدا مهر کسی رو الکی به دل یکی دیگه نمیندازه 

یا قسمت همدیگه این و الهی خوشبخت بشین😍

یا امتحان خداست که میخواد ببینه تو با عقلت راه درستو میری یا نه 

مطمئنا همونجور که خودت گفتی و من شناختمت دختر عاقلی هستی 

پس ب نظرم بشین جدی بهش فکر کن ببین میخوای چیکار کنی 

۷ سال زمان کمی نیست 

خیلی خیلی برات خوشحال شدم دوس دارم محکم بغلت کنم بچلونمت😍😍😂😂😂

دیگه نبینم تاپیکای فاز چیز ناله ای میزنیا😠

خدا مهر کسی رو الکی به دل یکی دیگه نمیندازه  یا قسمت همدیگه این و الهی خوشبخت بشین😍 یا امتحا ...

فدات شم مرسی مهربون 😍

یبار اومد خواستگاری سال ۹۶ همه چی بهم خورد سر یه سوتفاهم و بعدشم من ازدواج کردم و تو عقد جدا شدم

ایشالا قسمت هم باشیم با این ک دستش خالیه حاضرم کنارش زندگی کنم 

ولی خب خودش باید بیاد جلو من ک نمیتونم زورش کنم 

خدا آخر و عاقبتم و بخیر کنه 😢⁦♥️⁩

فدات شم مرسی مهربون 😍 یبار اومد خواستگاری سال ۹۶ همه چی بهم خورد سر یه سوتفاهم و بعدشم من ازدواج ک ...

آره در جریان عقدت هستم

ولی تو اینقدر قوی بودی ، زمین ک نخوردی ک هیچ دو تا پله هم رفتی بالاتر 

الان هم درس میخونی ، سرکار هم که میری  ، اینهمه هم ک گوگولی هستی😍ماشالله چشمت نزنم😂

شاید اون هم میترسه ک لیاقتت رو نداشته باشه و نتونه خوشبختت کنه برا همین جلو نمیاد چون اینطور ک میگی هیچی نداره

به خدا بسپار همه چیرو ، منم مطمئنا تا خبر عروسیتونو نشنوم هر روز برات دعا میکنم هر چی خیره برات رقم بخوره 😁

البته به اینم فکر کن شاید ی درصد هم ک شده  به درد هم نخورین

2706