2726
میخام  ی انیمیشن  توپ  بیینم  ولی  نمیدونم  چی بیینم؟شما  انیمیشن ...

کو کو

Toy story1.2.3.4

هتل ترانسیلوانیا 1 2 3

درون و بیرون

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک بغلی داغ دلمو تازه کرد

دارم به این فک میکنم با حقوق دوتا پرستار میشه زندگی گذروند...

انتخابم درسته؟😞

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2728
غم و غصه

اوف گفتی

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

یه دفعه چشمام سیاهی رفت سرم خورد به دیوار خون اومد مامانم اینا اومدن بهم رسیدگی کنن دختروپسرمم الان دیگه خوابیدن

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
با نامزدم دعوام شد

عزیزم اشگالی نداره که دعوا همیشه پیش میاد حیف نیس به خاطر بقیه حرصو جوش بخوریم چشامونو اشکی کنیم 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا دمت گرم شکرت 😍😍😍
2706