2737
2734
عنوان

بخدا یه لحظه قلبم وایساد کاملا😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 92 پست
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 آره ۳ سالمه😑😑😑

اره عزيزم شنيده بودم موقع عقد حتي عادت ماهانه نشده بودي بچه ها سايت ميگفتن ، خيلي برات ناراحت شدم و به جهل پدر ومادرت گريستم ، اميدوارم حداقل الان كه با مردي كه دركي ازت نداره زندگي ميكني و كودكي و نوجوانيت از دست رفته و جز تميزكاري رويايي نداري حداقل خوش باشي 🌷

اخه زده سه روز دیگه مونده فکر کردم نی نی داری 😘

نه گلم تیکر سالگرد ازدواجمه

نی نی هم قصدشو داشتم ماه بعد کلی دارو هم خورده بودم ولی افتادم به لک بینی فهمیدم کیست دارم باید باز چن ماه قرص بخورم

اونهمه دارو خوردنم دود هوا شد😐

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزيزم شنيده بودم موقع عقد حتي عادت ماهانه نشده بودي بچه ها سايت ميگفتن ، خيلي برات ناراحت شدم و ...

خیلی خندیدم خدا شفات بده😂😂😂😂

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
نه گلم تیکر سالگرد ازدواجمه نی نی هم قصدشو داشتم ماه بعد کلی دارو هم خورده بودم ولی افتادم به لک بی ...

مبارکه عزیزم،آخی چقد سخت بوده واست ،امیدوارم همش روزای خوب داشته باشی و بعد از رفع مشکلت ی بارداری راحت داشته باشی ❣️🙏🏻

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2728
اره عزيزم شنيده بودم موقع عقد حتي عادت ماهانه نشده بودي بچه ها سايت ميگفتن ، خيلي برات ناراحت شدم و ...

عزیزم مراقب حرفامون باشیم ک دل کسی نشکنه❣️🙏🏻

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

توهینی موند ک نکرده باشی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
خیلی خندیدم خدا شفات بده😂😂😂😂

چند سالته حالا

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

من بودم میزدم تو سرش آخ چقدر حال میداد😑از این نعمت محروم شدم

ولی تو بزنش چقدر حال میده با چشای باز بخوابی بعد میزنی تو صورتش از خواب میپره چشاشم همچنان باز😂😂😂

چقدر من خپیثم😎😂

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

من اوایل ازدواج به شدت به شوهرم وابسته بودم خیلی دیوونش بودم یه لحظه که نفسش قطع میشد مثل وحشیا تکونش میدادم اون بیچاره هم وحشت زده پا میشد میگفت چتههه میگفتم هیچی کابوس دیدم😑اما الان به حدی از مشکلات زندگی خسته میشم که یادم نمیفته کی خوابه کی بیدار

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

واقعا؟؟

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

یه جی بگم منم سکته کردم هااا فک کنین تو خواب عمیق بعد از کلی بچه داری دیگه قش کردم  یهو دیدم تخت داره تکون میخوره نگا به شوهرم کردم همون موقع هم خرناسش  گرفت یدونه بزار گشو کرد سکته کردم 

2706