2733
2734
عنوان

بنظرتون ب روش بیارم یانه ؟؟؟

707 بازدید | 44 پست

من ۱۱ ساله ازدواج کردم و حاصل این ازدواجم دوتا دختره 

ازهمون اوایل عقد متوجه شدم که شوهرم خیانت میکنه ولی هربار پای اینو اون مینداخت که گوشی دست دوستم بوده و ... 

ولی خودش بود مطمعنم جدانشدم چون دوسش دارم

دختر دوممو که بدنیا اوردم قول داد وگفت دیگه ادم شدم جونی کردم و ازین حرفا 

چندوقته گوشیش رمزنداره 

هفته پیش شهرستان خونه مامانم بودم وقتی اومد دنبالم دخترم گوشیشواوردتابراش بازی بیارم نمیدونم چرا اول رفتم توگالری عکساش قسمت عکسای حذف شده 

وچنتا عکس مبتذل که براش فرستاده بودن ویه اسکرین شات ازچتهاشون که نمیدونم برای کی میخاسته بفرسته دیدم که نمیشه بزارم 

الان بنظرتون بروش بیارم یا نه؟ بگم که دیدم .گوشه بدم چکارکنم یا مثل بقیه مسائل نادیده بگیرم 

وقتی نمخوای جداشی پس ب روش نیار ک بترسه 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما به روش بیار.......واقعا خیییییییلی صبوری!

من یک اوتاکو هستم.......افتخار میکنم که یه اوتاکوئم!......از انیمه حمایت میکنم!.....انیمه به انیمیشن ها وپویانایی های کشور ژاپن میگن!که یک سبک خاص ومتفاوت نسبت به انیمیشن های سایر کشور ها داره!.....انیمه الان یکی از بزرگترین وپرطرفدار طرین سبک های انیمیشن جهانه😍😋😊
2738
2706