2733
2734
عنوان

امید زندگی..............

| مشاهده متن کامل بحث + 642334 بازدید | 32802 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
نظر مراجع در مورد استفاده از اسپرم اهدایی درمورد اهدای اسپرم نظر مراجع مختلف متفاوته ، از نظر آیت ...

سلام عزیزم منم مشکل اسپرم داریم میشه ادرس  دکتر رو با اسمش و شماره تلفنش برام بفرستی خصوصی بخدا یه دنیاااا دعاگوت میشم  تو تهران باشه راستی اسپرم اهدایی  لازم دارم جواب گرفتا کسی ؟بدون نامه دادگاه میکنن؟ مرسی منتظرممممم

2728

سلام دوستان من عضو جدیدم

شوهر منم مشکل داره تا الان دوبار ای یو ای انجام دادم الانم یه هفته از ای یو میگذره اما هیچ علائمی ندارم خیلی نگرانم کسایی که مثبت شدن میشه بگن چ علائمی داشتن؟؟؟😢😭

سلام دوستان من عضو جدیدم شوهر منم مشکل داره تا الان دوبار ای یو ای انجام دادم الانم یه هفته از ...

سلام عزیزم ..آی یو کردید الان تو چه وضعیتی هستید؟ انشاءالله باردارید؟؟

تا خداوند نخواهد حتی برگی از درخت فرو نمیریزد🤗
2738

سلااااااام دوستان عزیزم خوبین؟خیلی دلم واسه همتون تنگ شده بعداز یکی دوسال بالاخره تونستم رمز ورودمو پیدا کنم چه خبرااااا بچه های قدیم کیا مامان شدن کیا نشدن؟

سلامتی خودمو نی نی کوچولو صلوات

من از جایی که اسپرم اهدایی میده پرسیدم گفتن باید نامه دادگاه به عنوان جنین اهدایی داشته باشی بعد من شنیدم از چند نفر که میگن جنین اهدایی وقتی بچه به دنیا میاد تو شناسنامه تو توضیحات ثبت میشه ایا درسته برای کسی پیش اومده

2706