2726

من نگران این وضعم چون با خیلیا در ارتباطه میترسم ناقل باشه یکماهه ندیدمش اصرار داره بیاد دنبالم 

چجوری قانعش کنم نمیفهمه خطرناکه

ماسک بزن ولی برو دیدنش

در عجبم شما چطور طاقت آوردی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکس مُرده کفن پوشیده و رو نشونش بدید شاید متوجه بشه وضع از اونی که فکرشو میکنه اخر زمانی تره😟

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!             

بیچاره چیکارکنه اه.اونم دل داره.لعنت ب کرونا.هیچی بشین دعاکن این لعنتی گم شه بره.خانوادمونم ازهم نپاشه خوبه.همه دیوانه شدن اللن دوهفته مبشه جمعه ک ندیدم خانوادمو.خانواده همسرمم سه هفته شایدن بیشتر ـخب تاکی اخع؟؟همسرم پسرمو بوس نمیکرد انروز میگفت میترسم.باحسرت نگاش میمزد انگار گفتم بوسش کن ولش دنیادوروزه میخای توحسرت بچتم بمونی خدایی نکرده.اه نمیپونم چی بگم دیگه.فقط دعا....😪

بیچاره چیکارکنه اه.اونم دل داره.لعنت ب کرونا.هیچی بشین دعاکن این لعنتی گم شه بره.خانوادمونم ازهم نپا ...

حالا یه کم دیگه صبر کنه چون دیدار که فقط نگاه کردن نیست بغل کردن و دست گرفتن و اینا هم هست اگه ناقل باشه چی

عکس مُرده کفن پوشیده و رو نشونش بدید شاید متوجه بشه وضع از اونی که فکرشو میکنه اخر زمانی تره😟

عمرا متوجه بشه 

میگه خودش ورزشکار و قویه و نمیگیره و نداره 

پس منم نمیگیرم 

فک کنم باید کفن بپوشم و برم بیرون آخرش

عمرا متوجه بشه  میگه خودش ورزشکار و قویه و نمیگیره و نداره  پس منم نمیگیرم  فک کنم ...

نه ربطی نداره من خودم چندین و چند ساله ورزشکارم تقریبا از ۱۷ سالگی ورزشکار بودم بدن خیلی قوی دارم 

خدانکنه انشالله صد سال زنده باشید🌹

اما.....

"کرونا" == با مرگ😑

خواهش میکنم منصرفشون کنید و نرید بیرون خیلی خطرناکه 

یک نفر بگیره کل خانواده میگیره ، پدر و مادراتون خدایا🤦‍♂️

در من کسی جان میدهد هر شب با خاطراتی سرد و تکراری ...دیوانه جان کی میشود اصلا ، از حال و روزم دست برداری ...؟دلبستگی طعم گسی دارد ، با بغض های قصه درگیری ...دستت که از دستش جدا باشد .‌..دست خودت را هم نمیگیری ...ویرانه ها را خوب میفهمم ...استادِ ماندن زیر اوارم .. لبخند بر لب میزنم اما .... درد وخیمی در سرم دارم ...درد وخیمِ در سرم هستی احساسِ پوچی بینِ اشعارم .‌..پلکی بزن پیش از عبورت یک ...مُردن به چشمانت بدهکارم ...ما را به جرمِ عاشقی کُشتند...با چوبه ای از جنس ویرانی ...حتما تصور میکنی خوبم ....!!!افسوس اصلش را نمیدانی ...!