2726
عنوان

فقد دختر خانومای گل👠👝💄👒👗🛍

332 بازدید | 31 پست

خب دوستان خیلی میبینم تایپک هایی رو ک دخترای همسنو سال خودم یا بزرگتر..دچار افسردگی شدن و زندگی براشون یکنواخت شده..

میخام ب کمک کن راهکارایی ک بلدیم رو در اختیار هم بزاریم ک حالمون بهتر شه..

این ک چطور روزمونو بگزرونیم با اطرافیانمون چ رفتاری داشته باشیم...من شاید سنم کم باشه اما خیلی کتابو مطالب خوندم میتونم همراهتون باشم ک حالتون بهتر شه🥰❤❤

اگ هستین بگید شروع کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اعتماد بنفس فقط 

دقیقا اعتماد به نفس برای یه خانم خیلییییی مهمه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

من از نظر درسی افسرده شدم

خداااا😭

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

خب قدم اول

سیع میکنیم ی روتین روزانه رو در نظر داشته باشیم...

بیدار شدن

رسیدگی بخودمون

۱خوشگل کردن موها

۲عطر زدن

۳لبخند زدن و شکر گزاری چندتا از نعمتایی ک داریم

۴صبحانه خوردن

۵گوش داد ب موزیک

۶انجام کار های عقب افتاده حتی اگ دوسشون نداریم

دخترا من خیلی میبینم کسایی رو ک اشپزی بلد نیستن یا مث خودم تمبلیشون میاد😁من ی دفتر تهیه کردم غذاهایی ک دوست دارم دستورشو مینویسم این میتونه ب انگیزه باشه ببرامون

دقیقا اعتماد به نفس برای یه خانم خیلییییی مهمه

اعتماد ب نفس یعنی چه؟

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.
2706