2726
عنوان

دخترممم

365 بازدید | 24 پست

الان داشتم کتاب روانشناسی میخوندم نوشته بود باید محیط خونه طوری باشه که کودک‌ارامش داشته باشه

حالا دختر من اصلا نمیخواد تو‌خونه‌باشه

خونه مادرشوهرم که طبقه بالامون هس یا خونه مامانم رو مشکلی نداره ولی وقتی میخوایم‌بریم‌خونه جیغ میکشه نه

خیلی ناراحتم یعنی دخترم تو خونه ارامش نداره 

چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب ببین خونه مادربزرگاش چی داره که خونه خودتون نداره

نکته اول  هروقت یه خانوم باردار با شکم قلبمه دیدید نخندید،اون خودش به اندازه ی کافی سختش هست اون شکم رو اینور و اونور میبره ...نکته دوم  لطفا نپرسید بچه چیه؟توقع دارین بچه یوزپلنگ آفریقایی تو شیکمش باشه؟؟؟؟خب بچه آدمه دیگهههه!...نکته سوم  اگه خانومی کرد و با چشم پوشی جنسیت بچه‌ش رو گفت لطفااااااا مراقب باشید چی جواب میدید،اگه گفت پسره.نگید:وااااای به به مبارک بااااااشه،چه خووووب!(خب پسره بچه‌ش مجسمه الماس که نیست اونم یه آدمه مثل بقیه) و اگر گفت دختره،خواهشاااا عین تیوب پنچر رفتار نکنید و نگید اشکال نداره قدمش خوب باشه برات!به تو چه که اشکال داره یا نه،اصلا حرفتون درست نیست تورو خدااااا رعایت کنید بعضی مادرا از این حرفا تا آخر عمر درد میکشن،دختر و پسر هردو نعمت خداس!من یه دردکشیده ام از این رفتارها و حلال نمیکنم کسایی که قلبم رو خراشیدن  

طبیعیه

بچه میدونه اونجا با شما هم هست، اما توی خونه خودتون بقیه نیستن!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706