2726

بچها من حالم خوب نیس استرس گرفتم یه بار شوهرمو بیدار کردم بنده خدا صبح میخواد بره سر کار خوابید الان نمیدونم چی کنم از خواب پریدم ترسیدم انگار توهم زدم حس میکنم میخوام بمیرم نمیتونم نفس بکشم همش میترسم کرونا داشته بباشم زیر لب همش سوره میخونم حالت گیجی دادم انگار چی کنم؟؟؟؟

خدایاشکرت...

خو برو دکتر

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم هیچیت نیست نگران نباش

یه چندتا نفس عمیق بکش یه لیوان آب خنک بخور آیت الکرسی بخون و بخواب🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

یکم شربت گلاب و بیدمشک درست کن بخور.دستتو بذار رو قلبت سوره والعصر رو بخون.خدا به دلت آرامش میده انشااله🌹

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa
اب خوردم صورتمم شستم اصن یه جوری شدم نمیدونم چمه

منم گاهی اوقات اینطوری میشم

گلابم بخور 

جای خابتو عوض کن امشب

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

دستتو بزار رو قلبت و بگو الا بذکرالله تطمئن القلوب.چند مرتبه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706