2737
2734

سلام خانوما سوال دارم ازتون 

فردا میرم ثبت نام قطعی 

مژه یا ناخن ؟؟؟؟؟؟؟؟❤❤❤❤❤

من ۱۹سالمه و حسابی تحقیق کردم راجب کاشت ناخن و مژه 

مژه با آموزش و وسایلش میشه ۳تومن جای عالیه و معتبر و پرسیدم از همه جا و میگن که بدون  مدرکه همه جا!

و ناخن هم ۳۵۰۰میشه جای خوب و معتبر با مدرک فنی حرفه ای .

به نظرتون کدوم رو برم؟

خودم به هر دوتاش واقعا علاقه دارم .

فقط نمیدونم کدوم راحتره و کدوم درآمدش بیشتره و کدوم جذاب تره 

خب تو کار جذابیت هم خیلی مهمه که یک نواخت نباشه 

پنجاه پنجاه س واسم هم درآمدش مهمه و هم جذابیت کاریش که عشقم به کارم بیشتر بشه .

و میخوام بعدش خودم آموزش بدم و هنرجو بگیرم 

شهرستانهای تهرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا شنیدم میگن اونقدری که ناخن کار داریم ناخن نداریم😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

وای چقد گرون من مدرکمو با ۷۰۰هزار گرفتم مدرک فنی حرفه ای

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
2738

مژه نرو خطرناکه یه وقت چشم یکی اسیب ببینه ازت شکایت میکنن.ناخن برو یکی دو بارم خراب کردی چیزی نمیشه

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2706