2737
2734
عنوان

وسواس فکری و اختلاف با همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 4002 بازدید | 214 پست
من حاضرم قسم بخورم که وسواس حتما باید با دارو خوب بشه خودتون برین سرچ کنید  میفهمید

عزیزم چرا قسم میخوری؟ بلدی انگلیسی بخونی؟ سرچ کن evidence base treatment for OCD

متوجه میشی دارو سریع خوب میکنه ولی زود دوباره وسواس برمیگرده ولی با رواندرمانی احتمال عود بسیااار کمتره و بهترینش ترکیب دارو و رواندرمانی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان گاهی یه پیام رو ۳۰ بار میخونم و همسرم بعد از هرکلمه باید بگه بهم عزیزم اگر نه عصبی میشم گاهی بلان کار رو میکنم باید مثلا بگه آره عزیزم ۱۰ بار باید بگه 

2728
اره معرفی کردن‌.من اول چند سال پیش وسواس فکری داشتم شدید همه جوره بود وسواسم شدیدشده بود عجیب..پیشش ...

خدارو شکر شانس آوردی که یه دکتر خوب پیدا کردی و ازت ممنونم که به ما هم معرفی کردی🌷🌷🌷🌷

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
عزیزم چرا قسم میخوری؟ بلدی انگلیسی بخونی؟ سرچ کن evidence base treatment for OCD متوجه میشی دارو سر ...

منم گفتم دارو باید باشه شما گفتی مشاورع و رفتار درمانی خوبه 

2738
ببین میشه از خصوصیات رفتاری شوهرت بگی میخوام بدونم مثل منه یا نه 

بذا برات مثال بزنم

همسرم فكراش عوض ميشه

يه موضوعي همه كه مشكلي نداره و حل كرديمش با هم با ذهنش ميگرده تا يه چي پيدا كنه بهش گير بده و اما اگر بياره

از يه چيزي بدش بياد مثلا لباسش بماله به يه آدم كه خوشش نمياد اون لباسو ناپديد ميكنه

خودشو سرزنش ميكنه و ميگه من تورو اذيت ميكنم

به مسائل جنسي خيلي حساسه

متكي به داروئه

دكتر يه چيزي بهش ميگه دوست داره هي دوباره بپرسه تاييد بگيره و كلي چيز ديگه

فقط هم من ميدونم اين مشكلشو به كسي نگفته

ببین برو سایت انتشارات ارجمند  سرچ کن کاهش وزن  کتاب جودیت بک برات میاد. فصل اولش قابل د ...

وقتی هم درخانواده پدر هم مادر وسواس هست...برای اینکه بروز ژن وسواس رو در بچه کم کنیم مثلا با شیوه های تربیتی ممکنه؟کتابی هست معرفی کنید؟

2706