2733
2734
عنوان

اصفهانیا. مزون خوب سراغ دارین؟

452 بازدید | 8 پست

بچه ها سلام.

برای سالگرد ازدواجم میخام یه جشن کوچیک بگیرم. دنبال یه لباس محضری طوری میگردم. 

سراغ دارین مزونی که لباساش خاص باشه ؟

سلام عزیزم خوبی؟ با دخترت چکار کردی؟ الان هر چند وقت و چه مدت دخترتون رو میبینی؟ منم شرایطم مثه شماست.. ۷سال دخترم تموم شده و باباش درخواست گرفتن حضانت داده.. حالم مثه خودت داااااغون

سلام عزیزم خوبی؟ با دخترت چکار کردی؟ الان هر چند وقت و چه مدت دخترتون رو میبینی؟ منم شرایطم مثه شماس ...

الهی بگردم. درکت میکنم. منم دخترم پیش باباشه .هفته ای یه شب پیشمه. خیلی اذیت میشیم. دوتامون هم میریم مشاوره. اصلا وضعیت روحی خوبی نداره بچم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی بگردم. درکت میکنم. منم دخترم پیش باباشه .هفته ای یه شب پیشمه. خیلی اذیت میشیم. دوتامون هم میریم ...

خدا خودش بهمون رحم کنه.. تو یه شهرید؟من محل زندگی همسر سابقم تهرانه.. منم شهرستان.. ۲۰۰۰ کیلومتر فاصله ست.. نمی‌دونم ببرتش چجوری باید دخترم رو ببینم

2728
خدا خودش بهمون رحم کنه.. تو یه شهرید؟من محل زندگی همسر سابقم تهرانه.. منم شهرستان.. ۲۰۰۰ کیلومتر فاص ...

اگه دخترت خودش انتخاب کنه که پیش شما بمونه و همسرتون راضیه که نگرانی نداره. باباش هم هیچ غلطی نمیتونه بکنه

اگه دخترت خودش انتخاب کنه که پیش شما بمونه و همسرتون راضیه که نگرانی نداره. باباش هم هیچ غلطی نمیتون ...

آره انتخابش منم.. تو جلسه مشاوره دادگاه اونقدر بم چسبید و گریه کرد که مشاور تو برگه نوشت از نظر من حضانت با مادر در الویته... هنوز دادگاه حضانتش تشکیل نشده.. ولی برا ملاقات همون شش سال پیش قاضی حکم داد که چهارشنبه پنج ساعت پیش باباش باشه... این چهارشنبه باید ببرمش.. ولی مطمینم دخترم نمیره

اگه دخترت خودش انتخاب کنه که پیش شما بمونه و همسرتون راضیه که نگرانی نداره. باباش هم هیچ غلطی نمیتون ...

عزیزم شما موقع حضانت خود دخترت انتخاب کرد با پدرش باشه؟دادکاه نظر خود بچه رو پرسید؟ می‌خوام بدونم بچه بگه نمیرم چی میشه؟

عزیزم شما موقع حضانت خود دخترت انتخاب کرد با پدرش باشه؟دادکاه نظر خود بچه رو پرسید؟ می‌خوام بدونم بچ ...

بچه من فعلا دادگاه نرفته که بگه. من خودم فعلا شرایطش رو ندارم که بگیرمش ولی میدونم بچه اگه خودش بگه پیش مادرم بمونم پدر نمیتونه بگیردش.  امیدوارم ک گل دخترت کنارت بمونه.برای منم دعا کن بتونم بیارم دخترمو. 

اوضاعم یه کم پیچیده است. 

منو از نتیجه دادگاهت بیخبر نزار لطفا

2738
بچه من فعلا دادگاه نرفته که بگه. من خودم فعلا شرایطش رو ندارم که بگیرمش ولی میدونم بچه اگه خودش بگه ...

ممنونم عزیزم انشالله که تو هم خیلی زود به دخترت برسی.. دیروز رفتیم کلانتری که تحویل باباش بدمش پنج ساعت ملاقات داشت.. هر کار کردیم نرفت.. چسبیده بود به ما.. دیگه پلیس هم نذاشت به زور ببرتش، صورت جلسه کردن که بچه با باباش نرفت و اومدیم بیرون..