2737
2734
عنوان

خيلي حالم بده شوهرم رفت از خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا عیب نداره اوند دیگه دعوارو کش ندید تموم شه اولین بارش بوده

نه ديوونم كرده

به شدت غرغرو و حسوده

اگه دخترم بگه مثلا دست مامانو ميگيرم عصباني ميشه ميگه پس منم ديگه نميبرمت بيرون

هم خونه و هم ماشين مال پدر و مادر منه

پس بخاطر همین له میشه مدام میگی سوییچ بده کلید خونه بده

بنطرم تقصیرات خودتم بگو ماکه همدیگرو نمیشناسیم چون مجازیه ولی درسته مال پدرو مادرته ولی غرور مردونش نابود کردی اینکه گفتی پیاده شو بعد رفتی دور دور

چند سالته؟

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
2728
پس بخاطر همین له میشه مدام میگی سوییچ بده کلید خونه بده بنطرم تقصیرات خودتم بگو ماکه همدیگرو نمیشنا ...

مدام نميگم

فقط اون غرور داره؟

من غرور ندارم جلوي مردم كه سرم داد ميزنه؟

نيني سايت مرد سالاريه شديد

پس بخاطر همین له میشه مدام میگی سوییچ بده کلید خونه بده بنطرم تقصیرات خودتم بگو ماکه همدیگرو نمیشنا ...

ضمنا اون قدرنشناسم هست

اگه مامان باباي من بخوان بيان قشنگ ناراحت ميشه

مدام نميگم فقط اون غرور داره؟ من غرور ندارم جلوي مردم كه سرم داد ميزنه؟ نيني سايت مرد سالاريه شدي ...

نه چرا توام غرور ندادری

نی نی سایت اتفاقا زن سالاریه

بخصوص خودم به شدت ولی نباید زن سالاری ما زنا باعث شه حق ناحق کنیم.داد زد درست خیلی کار بدی کرده جلو بچه واون همه آدم ولی چرا دعوای اون زن ومرد دیدی پاشدی رفتی بیرون علاوه براینکه زشت بوده اینکار باعث شده شوهرت بدتر بشه

من اگه خودم بودم شوهرم پامیشد میرفت بیرون بحث اینو اون نگاه کنه یا بگه پیاده شو خودش بره دور زدن سرشو میبریدم

2738
ضمنا اون قدرنشناسم هست اگه مامان باباي من بخوان بيان قشنگ ناراحت ميشه

یکم هندونه زیر بغلش بذار شاید کمبود محبت داره

آخه هي صبر كردم دليل بياره يا معذرت خواهي كنه ولي ديدم هي داره بدتر ميكنه كلا اخلاقش اينجوريه كرتاه ...

صبر کردی؟چقدر صبر کردی؟:)

به نظرم بیشتر صبوری پیشه کن...وسط دعوا هم بهش گفتی ماشین نبر...به فکر غرور مردت نیستی؟

یه جورایی شرایط شما رو درک میکنم چون خونمو پدرم بهم داده وکلا خیلی مدیونیم اما تا حالا به روی شوهرم نیاوردم که خونه‌ مال منه و تو هیچی نداری... احتمالا به غرورش برخورده درسته که ایشونم کار درستی نکردن تو جمع چنین برخوردی کردن احتمالا دلش از جایی پر بوده شمام سعی کن آرامش تو تو حفظ کنی انشاالله فردا بعد کارش میاد خونه 

2706