1822
1823

انشاالله قسمت همه منتظرا

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

کدبانوی های عزیز خیلی راحت بگیر راحت بپز

1883

قلب من ضعیفه نذارین از این عکسا 😭😭😭😭😭😭😭⁦❤️⁩

تو اتوبوس کناریم خوابش برد سرش اومد رو شونه های من ، آخرای مسیر بهش وابسته شده بودم   شما چجوری اینقد میرین تو رابطه و در میاین ؟  

خدای من الهی 

خدا برات حفظ کنه عزیزم

99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد من باردار بیبی چکم مثبت شدش رفتم سونو قلبش تشکیل شده حالا قرار برم چند روز دیگه انتی مطمئنم همه چی نی نی هام سالم❤😍😍😍 ازت متچکرم امام حسین که حاجتم دادی😘😘❤❤ فقط 4 روز مونده تا برم سونو واسه کیستم خدایا یا امام حسین حاجتم برآورده شده باشه کیستم اب شده باشه خدایا یا امام زمان من روسیاه نگام کن دعاک کنید کیستم اب شده باشه😞😍😍😍😍😍
1856

عی روللللله نیگاش کننننن😍😍😍😍😍😍😍😍😃❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿😊

خداحفظش کنه😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🙂🙂🙂🙂❤❤❤❤❤❤❤❤🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست!🖤Ǵermany   🖤                                              
1794
وووووی ننه😍😍😍😍😍 خدایا تو رو به حق تمام خوبات دامن منتظرا رو سبز کن.

الهی امین

خدایا ازت ممنونم که پسرم سالمه هزار مرتبه شکرت برای همه منتظرا دعا میکنم ان شالله زود مامان بشن الهم صل علی محمد وال محمد
1718