نه خانمی چن ماهه عوض کردم عکس پسرم بود قبلش ...نه تازه رفتم ۶ ماه

اها ب سلامتی لیشالا سالم بیاد تو بغلتون فرشته کوچولو

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
شما میدونید امسال شرکت کنم امکان داره؟زمان ارایه مدرک چقدر زمان میدن ؟من خرداد ۱۴۰۰ تموم میشه درسم . ...

من رشتم علوم تربیتیه ...فقط میتونم تو یک رشته شرکت کنم؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیام نور بودم پایه علمیم نسبتا خوب بود  هیچی نخوندم فرصت خوندن نداشتم

منم پیامنورم طول ترم ها هم کتاب میخوندم بیشتر ...برا همین کم و بیش واسم راحته ...ولی عمومیا چون چند ساله فاصله انداختم از دبیرستان واسم سخته ....نمیدونم چیکار کنم که حتما قبول بشم ...شما گروهی چیزی دارید تو تل کمک کنه بهم؟؟؟؟

2728
منم روانشناسیم ولی چون اکثرا ابتدایی شرکت میکنن میخام امسال همین دبیری روانشناسی رو بزنم...شما منابع ...

دبیری روانشناسی شانس قبولی خیلی کمه 

چون نهایت یکی دوتا میخوان نه بیشتر

منم پیامنورم طول ترم ها هم کتاب میخوندم بیشتر ...برا همین کم و بیش واسم راحته ...ولی عمومیا چون چند ...

سایت ای استخدام معمولا منابع یا خلاصه منابع بچه ها میزارن با هم پیش میرن خیلی خوبه من فقط کم و بیش اونجا میرفتم اونم به خاطر اینکه اطلاع رسانی اخبار مصاحبه و نتایج و...روبدونم

سایت ای استخدام معمولا منابع یا خلاصه منابع بچه ها میزارن با هم پیش میرن خیلی خوبه من فقط کم و بیش ا ...

کدوم بخشش هست ؟من قبلا دیدم فقط استخدامارو میزنن زمانشو اینا 

شما میدونید امسال شرکت کنم امکان داره؟زمان ارایه مدرک چقدر زمان میدن ؟من خرداد ۱۴۰۰ تموم میشه درسم . ...

عزیزم تاریخ فارغ التحصیلیت باید قبل از ثبت نام آزمون باشه. انشاءالله آزمون سال آینده رو میتونی شرکت کنی  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
همون چیزایی که یاد گرفتی از همونا میاد  اگر درسای پیام نورو یادت باشه تخصصی خیلی جلویی

حتی اکه عمومیارو نزنیم یا فقط یک درس راحتشو بزنیم ولی در عوض تخصصیارو خوب بزنیم چقدر احتمال قبولی هست؟؟؟

2706