2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سی تی اسکن بده بهتره 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

من ندادم ولی خیلی میترسم.به شوهرم میگم تو رو خدا کرونا گرفتم نزار این تست رو بگیرن از من

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

پی سی آر همون آز مخاطی هس ک یه چیزی وارد بینی میکنن؟

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2738
من ۵شنبه تست دادم وا ترس نداره که ما ۲۵ نفر بودیم خواهر زاده سه ساله منم تست pcr داد

درد نداشت؟ پس تو فیلم میگن درد داره و جونت درمیاد الکیه؟

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
Pcrهمون مخاط بینی هست؟ پس اون ازمایش خون که میگیرن چیه؟

بله

ازمایش خون دقیق نیست

البته ما همه رو با هم دادیم

حلق و بینی و خون

Pcr

Igg

Igm

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706