2726
عنوان

اگه واکسن کرونا بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 86 پست

قطعا هزینش یه جوری میشه که همه اقشار بتونن تهیه کنن

ولی هرچند که بشه بااینکه توانایی مالی نداریم ولی جور میکنم برای خودم و عزیزام چون واقعا سلامتی از همه چیز واجبتره

نمیخام فاز منفی بدم اما تو کشور بی درو پیکر ما به این آسونی واکسن دست مردم عادی نمیرسه همرو برمیدارن ...

اینجا رب و پوشک  رو احتکار میکنن چه برسه به واکسن کرونا. 

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گفتم‌ که دونه ای ۷۵ هزار تومن‌ هست

انشالله که رایگان باشه اصن

من منظورم این بود حاضرین هزینه کنین ولی از این وضعیت خارج بشین

من واقعا خسته شدم و اگه بهم بگن پنجاه تومن هم بده میدم  

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

واقعا بنظر شما واکسنی خواهد اومد؟

عوارض این واکسن در آینده چی میتونه باشه؟؟ هنوز هیچ دلنشمندی نتونسته با قاطعیت درمورد این این ویروس صحبتی کنه. فقط میگن علایمش درافراد مختلف متفاوته. گرما که مبگفتن مبکشه تاثیری روش نداره. الانم میگن با صابون و مواد ضدعفونی از بین نمیره بلکه شسته و وارد فاضلاب میشه

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2728
انشالله که رایگان باشه اصن من منظورم این بود حاضرین هزینه کنین ولی از این وضعیت خارج بشین من واقعا ...

حاضر که هستیم‌ پای‌ جون‌ در میون‌ 

پای سلامتی عزیزان‌ جلو چشممون 

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
قطعا هزینش یه جوری میشه که همه اقشار بتونن تهیه کنن ولی هرچند که بشه بااینکه توانایی مالی نداریم ول ...

دقیقا

این ترس کرونا اصن نمیزاره حتی یک تفریح بخوای بخوای

بازار گردی و ...

والا من همش سر کار ماسک دارم

خسته میشم دیگه

چراااا شما حالا چقد مقرراتی😒😒 ولی تو تاپیکی

من برای این گفتم که تاپیکو نترکونن آخه دیدم نی نی یار تاپیک زده 🤷🏻‍♀️بزار برم شمشیرمو بیارم توام بیار بجنگیم عزیزم😐😑

از کجا میدونین  وقتی نیومده

خودم‌ گوش دادم‌ دکتر مردانی گفتن‌ آخر سال ۲۰۲۰‌ میلادی‌ یعنی ۱۱ دی ماه‌ وارد میشه‌ ، قیمت رو دونه ای ۷۵ تومن‌ تایین‌ کردن

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
از کجا میدونین  وقتی نیومده

گفت‌ وزارت بهداشت جهانی قیمت‌ رو طوری تامین‌ کردن  که همه بتونن تهیه‌ کنن

واقعا بنظر شما واکسنی خواهد اومد؟ عوارض این واکسن در آینده چی میتونه باشه؟؟ هنوز هیچ دلنشمندی نتونس ...

صابون که مشخصه از بین نمیره

همسر من کارشناس بهداشته و همون اول هم میگفت که صابون فقط میشوره ویروس رو

ولی الکل و ضدعفونی کننده میکشه ویروس رو

2706