1803
1804

ترو قران براش دعاکنید بعد 10سال بچه دار شدن الهی دورش بگردم بچمون حالش خدب نیست چند وقته همش پاهاش زردو کبود میشده هی باباش گفته برا بازیه تا دیروز بردنش ازمایش گفتن مشکوکه سرطان خونه همش سرش گیج میره امروز تولدش بود گفته منو ببرید خونه تولد میخوام اخه چرا خدا چرا بچه به این کوچیکی باید اینحوری بشه بچه ها حال خالم اشلا خوب نیست همش جیغ میزنه تروخدا دعاکنید دعاکنید😓😓😓😓😓

عزیزم خدا شفاش بده صدتا امن یجیب میخونم براش🌷🙏🏻

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به حضرت فاطمه(س)قسمت میدم تا ۹ دیگه ک زمان این تیکر تمام میشه حاجت منو داده باشی🙏🏻😔 خدایا نا امیدم نکن خواهش میکنم ازت من خیللللللی دوسش دارم این مانع هارو بردار تا ما به هم برسیم خدایا ۸ سال صبر کردم صد سال دیگه هم بشه صبر میکنم فقط آخرش ما به هم برسیم😔خدایا خیر وصلاح ومصلحت منو در ازدواج با همین که خودم میخوام قرار بده من بهتر از عشقمو ازت نمیخوام فقط خود خودشو😔خدایااااا توروخداا امسال نگاهم کن ومنو نجات بده دیگه صبر پیرَم کرد😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻اول تیر۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۵شب😔 انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805
1771
عزیزم ان شالله خوب میشه.میگن تو بچه ها راحت تر جواب میده درمان.یکیک میشناسم دختر ۷ سالش .اونم داره د ...

اخه میگن سرطان خون میکشه موهاشو ینی میزنن؟؟ بچمون موهاش فر بلنده چجوری اون موهارو بزنن 

1794
اخه میگن سرطان خون میکشه موهاشو ینی میزنن؟؟ بچمون موهاش فر بلنده چجوری اون موهارو بزنن 

اره میریزه.این دخترو زده بودن موهاشو .خیلی هم موهاش خوشگله.اونم پاهش درد میکرده و کبود میشده با زیر چشاش.الانم تحت نظره . میگن اگه نوع حاد باشه به درمان جواب میده تو بچه ها.

عزیزم من امروز این متنو از شهید مدافع حرم دیدم تورو خدا به مادرش بگو انجام بده  یا خودت براش ان ...

مامانش نمیتونه اصلا حالش خوب نیس هرروز بخونم براش؟؟؟ تا40روز به نیت این شهید؟ 

1718